Bernartice/Žacléř B - Hostinné B 1:4 (1:4)

Sestava: Horák J. - Kosina - Petera (59.Ligas), Rodr, Celar - Polák R., Šus, Urban, Kundráč (45.Khol) - Jakoubek (66. Kvášovský), Petružálek (75.Mach)
Branky: 10. Albert - 23., 25. a 29. Jakoubek, 18. Petružálek
Bez karet.
Rozhodčí:  Mahrla - dva domácí mávači
Diváků: 40

Se začátkem utkání na půdě vedoucího celku tabulky se spustil vydatný liják. Dříve si na něj zvykli domácí, kteří šli už v 10.minutě do vedení, kdy po rohovém kopu nejprve trefují tyč a pak dorážejí míč do sítě - 1:0. To rezervu Tatranu probralo, hráči najednou lépe kombinovali, nabízeli se a domácí najednou nevěděli, kam dřív skočit. Z tlaku pramenily šance a Tatran během jedenácti (!!!) minut nasázel čtyři góly a prakticky rozhodl o osudu zápasu. Nejprve v 18.minutě vysunul Šus do sóla Poláka, který byl před vápnem stažen obráncem. K míči se postavil Petružálek a technickou střelou k tyči vyrovnává na 1:1. Pak přišly velké chvíle Jakoubka, který vstřelil hattrick během šesti minut. Poprvé zamířil přesně po kolmici Urbana a dvě minuty na to ho přihrávkou za obranu vyzval ke skórování Šus. Svůj třetí gól vstřelil po akci Petružálka, který na sebe navázal dva obránce a poté předložil míč před bránu Jakoubkovi, který zvýšil na 1:4.

Po změně stran přestalo pršet a Tatran přestal hrát. Hráči už se zřejmě šetřili na příští derby s Chotěvicemi. Skóre se nezměnilo díky vychýlené mušce domácích a díky Joskovi v bráně, který minimálně tři góly chytil. A tak rozhodčí Mahrla, který zápas odřídil s klidem a způsobem sobě vlastním, utkání v 85.minutě ukončil. Zajímavostí je, že je to třetí výhra béčka a to tak vyhrálo nad prvními třemi celky tabulky, zatímco ostatním body rozdává. To je pro příští víkend docela varování...

Další zápas sehraje béčko v neděli 28.9. od 14,00 hod. doma s Chotěvicemi - sraz na Tatranu do 13,15 hod.

POZOR - ZMĚNY TERMÍNŮ: v Kuksu hraje béčko v neděli 5.10. již od 13,00 hod.! Následují doma Mladé Buky B v sobotu 11.10. od 13,30 hod.