Sestava: Horák J. - Kosina - Lorenz, Rodr, Petera - Kundráč (65.Ligas), Kutifel (11.Beránek), Šus, Nossek - Jakoubek, Šmucer
Branka: 32. Rodr
ŽK: 3:4 (Lorenz, Petera, Nossek, Ligas)
Rozhodčí: Seidel - Nývlt L., Andrýs
Diváků: 25

Utkání dvou rozdílných poločasů má za sebou rezerva Tatranu. Zatímco v tom prvním na šance vyhrála, ve druhém měli míč častěji na kopačkách domácí. A protože z mnoha šancí na obou stranách dokázali proměnit jednu pouze hosté, odvážejí si ze hřiště doposud vedoucího celku tabulky tři body. Zápas začal smolně pro Kutifela, který musel už v 11.minutě střídat pro zranění. Ve 13.minutě našel Nossek na pravé straně Jakoubka a jeho tvrdá střela skončila na tyči. O čtyři minuty později Jakoubkovu bombu boxuje domácí gólman na roh. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a ve 23.minutě měli největší šanci zápasu domácí. To Horák v bráně zakřičel „mám“, ale neměl, v nastalém závaru před bránou musel faulovat Lorenz a Kuks kopal penaltu. Jenže Joska svou chybu napravil a střelu ze značky pokutového kopu vyrazil. Ve 27.minutě vyslal Jakoubek do ulice Nosska, ten se ale místo střely ukličkoval. Jediná branka zápasu padla ve 32.minutě, když Jakoubkův trestňák z levé strany lehce tečoval Rodr - 0:1. Do konce poločasu  se urodilo po šanci na obou stranách - nejprve své sólo nedotáhl do zakončení Šmucer a v poslední minutě pak domácí střílejí těsně vedle po zbytečné ztrátě míče.
   Krátce po změně stran trefuje Jakoubek z dálky břevno a bylo po zápase. Opět se ukázalo, že druhé poločasy má Tatran slabší a i zde přenechal iniciativu domácím. Ti se šancemi však naložili špatně a jejich bilance je jedna spojnice břevna a tyče, jednou zachránil Joska pravým betonem a několik dalších střel netrefilo zařízení. Ze snahy Kuksu o vyrovnání se otevíraly okénka v jeho obraně - žádný z rychlých brejků ale hráči Tatranu nedotáhli do požadovaného konce. A tak utkání skončilo nejtěsnějším rozdílem ve skóre. Na závěr patří poděkování dvěma dorostencům, kteří s námi absolvovali nedělní výlet a doplnili tak mužstvo na 13 hráčů, takže jsme mohli i vystřídat.
   Další zápas sehraje béčko v sobotu 11.10. od 13,30 hod. hostí doma Mladé Buky „B“, sraz na Tatranu nejpozději ve 12,45 hod.