Sestava: P. Kundert, D. Polák, L. Horák (D. Horák), L. Kracík, P. Šmucler, Z. Pištora, M. Jakoubek, T. Valeš, M. Brož,

Turnaj v kategorii starších žáků se uskuteční v termínu 23 - 24.6.2018

07.06.2018
Aktualizováno: 07.06.2018 07:27

Starší články

Zápas nám vubec nevyšel a od začatku zápasu jsme se dostali pod tlak a když už jsme v 15.minutě prohrávali 0:4,bylo po zápase.Soupeř si z chutí zastřílel a zápas skončil debaklem 1:10 máme hodně co zlepšovat.

Úterý a čtvrtek 18-19.30

Zápas sme si nezasloužili prohrát,v první půli jsme měli vyhrávat minimálně 1:3 ale
neproměnovali jsme své velmi dobré šance,když se nám to konečně povedlo a dali první gol
,soupeř hned z protiutoku vyrovnal a tak se šlo za nerozhodného stavu do kabin.Ve druhé polovině jsme byli nuceni brzy střídat hned dva hráče a soupeř pak během 3.minut a to v 80 a 83 rozhodl zápas ve svůj prospěch.

Aktuální rozpisy tréninků jednotlivých týmů...

TJ Tatran Hostinné-SK Sparta Ůpice-4-2 poločas 2-1

Ve středu 18.4.2018 od 17.h.čtvrtfinalové pohárové utkání TJ Tatran Hostinné -SK Jičín.

Z důvodu špatných klimatických podmínek je víkendový program na hřišti ZRUŠEN.

FC Spartak Kobylice-TJ Tatran Hostinné 5-1 poločas 3-0