Rozpis zápasů - jaro 2019
f
Aktualizováno: 06.03.2019 09:44

 

 

MUŽI

DOROST

STARŠÍ ŽÁCI

Datum

Krajská 1.B třída

Krajská soutěž

Krajská soutěž

 

 

 

 

   23.3. So

15,00  TJ Sokol Bílá Třemešná

10,30  Bystřian Kunčice / FC Kobylice

12,45  SK Týniště nad Orlicí

   24.3. Ne

 

 

 

   30.3. So

16,30  TJ Slavoj Skřivany

13,00  TJ Rudník

14,30  TJ Velké Poříčí

   31.3. Ne

 

 

 

     6.4. So

16,30  TJ Sokol Železnice

14,00  FK Chlumec n.C. / Sokol N. Město

12,00  FK Nová Paka / Sokol Stará Paka

     7.4. Ne

 

 

 

   13.4. So

17,00  TJ Sokol Nemyčeves

13,00  TJ Dvůr Král. / Sokol B.Třemešná

 

   14.4. Ne

 

 

 

   20.4. So

17,00  TJ Sokol Staré Buky

14,30  TJ Slavoj Skřivany

12,30  TJ  Dvůr Králové nad Labem

   21.4. Ne

 

 

 

   27.4. So

14,00  TJ Jiskra Kocbeře  (Poříčí)

14,00  TJ Sokol Dohalice

14,30  SK Dobruška / Spartak Opočno

   28.4. Ne

 

 

 

     1.5. St

 

 

17,30  SK Roudnice / Bystřian Kunčice 

     4.5. So

17,00  SK Miletín

14,30  SK Babí / TJ Velké Poříčí

12,30  TJ Lokomotiva Borohrádek

     5.5. Ne

 

 

 

   11.5. So

 

 

 

   12.5. Ne

17,00  TJ  Dvůr Králové nad Labem „B“

14,00  SK Třebechovice pod Orebem

 

   18.5. So

17,00  1. FK Nová Paka

14,30  Slavoj Teplice / Loko Meziměstí

 

   19.5. Ne

 

 

 

   25.5. So

17,00  FK Dolní Kalná

 

 

   26.5. Ne

 

16,00  Baník Vamberk / FK Rokytnice

 

     1.6. So

17,00  TJ Sokol Nepolisy

14,30  SK Dobruška / Spartak Opočno

 

     2.6. Ne

 

 

 

     8.6. So

17,00  FC Vrchlabí „B“

 

 

     9.6. Ne

 

14,30  FC Vrchlabí „B“

 

   15.6. So

17,00  FK Kopidlno

 

 

   16.6. Ne

 

 

 

     Červené označení (Dobruška) - na tomto hřišti se hraje

 

 

na domácím hřišti

na domácím hřišti

na domácím hřišti

 

Autor: Zdeněk Macháček
02.07.2014
foto
Spolupracovali: Luboš Horák, Přečteno: 22352x

Související články


Diskuse k článku

Pro přidávání příspěvků do diskuze se musíte přihlásit
02:07:49 © Luboš Horák (2008 - 2019)