Chvaleč - Hostinné B 3:10 (1:5)
Aktualizováno: 19.10.2014 20:26

Ve Chvalči jsme čepovali "desítku" ...

Sestava:  Horák J. - Filcsák - Šmucer, Kosina, Celar - Polák R., Šus (35.Khol), Urban, Nossek (63.Kundráč) - Rodr, Petružálek
Branky: 43., 58. a 85. Votava - 61., 65., 75. a 87. Petružálek, 3., 16. a 28. Nossek, 23. a 41. Polák, 50. Rodr
ŽK: 1:0
Rozhodčí: Mlynář - Tandler
Diváků: 33

Za pěkného podzimního počasí zavítala naše rezerva na nevábný pažit do Chvalče. Domácí měli zřejmě problémy se sestavou, protože jejich hru tvořil 66- ti letý střední záložník a naši toho dokázali využít. Už ve 3.minutě poslal Urban do úniku Nosska a bylo to 0:1. Na domácí se valil jeden útok za druhým, při chuti byl hlavně Nossek s Polákem, kteří se v první půli podělili o všechny góly, po levé straně zase táhl akce neúnavný Celar. Domácí hráči hrozili sporadicky po nakopávaných balonech, kdy se jejich útočníci dostávali do brejků, Joska v bráně byl ale zatím na místě. V 16.minutě našel centr Poláka na zadní tyči Nosska a ten hlavou zvyšuje na 0:2. O sedm minut později se Petružálek obtočil kolem obránce a našel před bránou Poláka, pro kterého nebyl problém skórovat - 0:3. Ve 28.minutě vstřelil svůj třetí gól Nossek, který vyzrál na ofsajdovou past a zužitkoval Petružálkův pas za obranu - 0:4. O chvíli později odstoupil pro zranění Šus, ale Tatran pokračoval v náporu a do poločasu se dočkal ještě jedné branky. To centr Urbana minul před bránou Rodr, ale Polák mířil z úhlu přesně - 0:5. V tu chvíli chtěl útočit snad každý a domácí to potrestali útokem do otevřené obrany a uzavřeli tak skóre první půle - 1:5.
Krátce po změně stran se gólově prosadil i Rodr, když poděkoval za centr Polákovi - 1:6. Další šance nevyužili Šmucer, který po úniku střílí vedle a Khol zase v dobré pozici přestřeluje bránu. Domácí se ale ani za tohoto stavu nevzdali a v 58.minutě snížili na 2:6, když obrana Tatranu nedokázala odvrátit skákající míč a útočník tváří v tvář Joskovi nezaváhal. Za tři minuty byl už rozdíl opět pětibrankový, když začal gólově řádit Petružálek, který se trefil po Rodrově úniku po pravé straně - 2:7. Chvíli na to akce jak přes kopírák - tentokrát Petružálkovi nabíjel Polák a kotel hostujících fanoušků začal vyvolávat desítku - 2:8. Ta se přiblížila v 75.minutě, kdy si Rodr zopakoval spolupráci s Petružálkem a na světě byl druhý hattrick zápasu - 2:9. Pak se zranil o šutr v trávě Urban a dohrávali jsme o deseti. Domácí toho využili a po sérii rohových kopů se v 85.minutě krásnou střelou trefují - 3:9. Další jejich šance pochytal Horák a kýženou desítku zařídil tři minuty před koncem Petružálek po rychlém protiútoku a přihrávce Poláka. Krátce na to v pohodě pískající rozhodčí Mlynář utkání ukončil.
Poslední podzimní utkání sehraje Benfika v neděli 26.10. ve 14,30 hod. na půdě Chotěvic. Sraz na Tatranu ve 13,30 hod. - pro hospodské typy pozor na změnu času.