f s Statistiky
Aktualizováno: 11.10.2014 18:58

Čtvrtá výhra rezervy v řadě ...

Sestava: Horák J. (53.Hochman) - Kosina - Celar, Horák L., Khol - Ligas (46.Kundráč), Šus, Valeš (46.Rodr), Boháč - Slavík, Petružálek (53.Pištora)
Branky: 36. a 65. Slavík, 38. a 48. Petružálek, 10. Valeš, 88. Kundráč - 71. Voňka
Bez karet
Rozhodčí: Mrkvička
Diváků: 50

V dalším utkání hostila rezerva Tatranu kolegy z Mladých Buků. Divácká kulisa byla tentokrát slabší - zřejmě šli všichni na poslední chvíli volit nebo věděli, že se bude hrát bez světelné tabule. Hosté nastoupili s podobným týmem jako domácí - tedy mix zkušenosti s dravým mládím. Potěšitelné je, že se v dresu Tatranu prosadilo útočné duo „mladíků“, které se postaralo o čtyři góly.
Začátek utkání odpovídal významu soutěže, hra byla značně neurovnaná, Výjimku tvořila 10.minuta, kdy napřáhl z dálky Valeš a jeho krásná střela skončila pod břevnem - 1:0. Na druhé straně ve 23.minutě vytáhl Joska nad břevno tečovanou střelu hostí. O minutu později po rohu končí hlavička Petružálka těsně vedle. Ten si však spravil chuť ve 36.minutě, kdy našel zpětnou přihrávkou Slavíka a ten prostřelil gólmana - 2:0. A když dvě minuty na to přízemní centr Celara usměrnil pod gólmanem do sítě Petružálek, vypadalo to na pohodový zápas. Do konce poločasu pak zaujal lob Valeše mířící nad bránu a přímák, který vyběhl z brány kopat Joska. Když však viděl, že zeď stojí sotva 5 metrů, rozehrál na Petružálka, který trefil boční síť.
Po velmi krátké přestávce se pokračovalo a tak někteří diváci tísnící se u hospody a udírny ani neviděli, jak si Petružálek narazil míč s Kosinou a levačkou zvýšil na 4:0. V 52.minutě se mohl Petružálek zapsat mezi střelce potřetí, ale v jasné pozici po přihrávce Slavíka netrefil bránu a šel střídat. V 65.minutě vybojoval míč v pokutovém území Kundráč a z jeho snahy těžil Slavík, který vstřelil svůj druhý gól - 5:0. Za tohoto stavu chtěli všichni zřejmě útočit a tak se také připomněli hosté, který patřila následující čtvrthodinka. V 68.minutě zakončuje hostující útočník sólový únik střelou do tyče a o chvíli později už se Buky radují z gólu, když Voňka přehodil gólmana - 5:1. Mohlo být ještě hůře, ale v další šanci selhal hostující hráč, když sám před gólmanem špatně trefil míč a za chvilku zachraňuje poslední šanci hostů včasným vyběhnutím Hochman. Když už se zdálo, že se nic nestane, uvolnil Kosina Kundráče a ten - chvíli to vypadalo, že to má na dlouhou nohu (i když to asi nejde) a pak svoji krátkou nekompromisně zavěsil - 6:1. Tatran tak zaslouženě bere tři body a před závěrečnými dvěma podzimními koly na hřištích soupeřů udržel průběžné vedení v tabulce.
Další zápas sehraje béčko v neděli 19.10. od 15,30 hod. ve Chvalči - sraz na Tatranu nejpozději ve 14,00 hod., odjezd 14,02 hod.

Autor: Zdeněk Macháček