Hostinné B - Borovnice/Mostek B 1:3 (0:2)

Sestava: Horák J. - Šus - Petera (65.Khol), Rodr, Urban - Celar, Slavík, Nossek, Boháč - Filcsák, Petružálek (80.Kundráč)
Branky: 78. Šus - 21. Borůvka, 23. Kracík, 80. Čedík
ŽK: 3:1 (Nossek, Horák, Filcsák)
Rozhodčí: Prokůpek - Zlámal, Zítko
Diváků: 80

Velmi nepovedené utkání má za sebou domácí rezerva. V poli byla jasně kombinačně lepší, ale co to je platné, když nikdo netrefí zařízení mezi třemi tyčemi. To hosté byli velmi produktivní a z několika málo šancí třikrát skórovali. Poprvé se trefili ve 21. minutě a o chvíli později už to bylo 0:2, kdy se domácí obrana rozestoupila a jen sledovala samostatný nájezd soupeře, který likvidoval Horák, bohužel jen za cenu pokutového kopu.
Ve druhé půli se hrálo prakticky na jednu bránu, ale dnes nám prostě nebylo přáno. Až v 75. minutě se trefil nejstarší domácí hráč Šus, ale kdo čekal obrat v zápasu, byl zklamán. Hosté odmítli drama, když se jim v 80. minutě podařilo skórovat z ojedinělého útoku a bylo po zápase.
Další zápas sehraje béčko v neděli 21.9. od 16,30 hod. v Bernarticích - sraz na Tatranu ve 14,45 hod..