Petružálkův hatrick a střelecká nemohoucnost hostů ...

Sestava: Horák J. - Šus - Petera (46.Ligas), Kutifel, Celar - Boháč (46.Šmucer), Kosina (46. Horák L.), Kracík L., Urban (46.Rodr) - Filcsák (73.Kundráč), Petružálek
Branky: 12., 76. a 90. Petružálek, 61. Rodr - 81. Kraus, 92. Križan
ŽK: 4:4 (Boháč, Rodr, Kracík, Petružálek)
ČK: 1:1 (44. Kutifel - 44. Přívratský)
Rozhodčí: Gernát - Lelek, Jedlička
Diváků: 100

Po minulé zbytečné ztrátě bodů chtěla rezerva doma opět naplno bodovat. Ze začátku to však vypadalo všelijak - Joska musel v prvních pěti minutách likvidovat dva samostatné nájezdy. Ve 12. minutě postupoval z půlky na bránu Petružálek, ve vápně byl podražen a sám penaltu bezpečně proměnil - 1:0. Hosté, kteří marně reklamovali ofsajd, se ale rychle oklepali a do konce poločasu si vytvořili tolik šancí, že by to stačilo na tři zápasy. Buď však stříleli pánubohu do oken, nebo je vychytal tradičně skvělý Joska. Ještě než se šlo do kabin došlo na hřišti k několika potyčkám, za což rozhodčí udělil na každé straně po jedné červené kartě.
Ve druhé půli tempo tradičně trochu opadlo, Tatran hru vyrovnal a do statistik se zapsali i střídající hráči. V 61. minutě se po centru Kracíka trefil hlavou Rodr a v 76.minutě už to bylo 3:0, když hezkou akci a přihrávku Šmucera zakončoval Petružálek. Zdálo se být rozhodnuto, ale v 81.minutě hosté konečně protrhli střeleckou smůlu - 3:1. Další šance ale tradičně nevyužili a tak udeřilo na druhé straně, kdy samostatný únik zakončil Petružálek a zkompletoval tak hattrick. V nastaveném čase ještě hosté po rohu upravili výsledek na konečných 4:2.
Další zápas sehraje béčko v sobotu 6.9. od 17,00 hod. v Radvanicích.