Sestava:  Horák J. - Kosina - Celar (84.Khol), Kutifel, Urban - Kracík L., Šus (58.Ligas), Nosek, Polák D. (46.Boháč) - Filcsák (78.Kundráč), Petružálek

Branky: 2.Voňka, 31.Vávra, 90.vlastní – 34. a 39.Petružálek

ŽK: 3:2 (Boháč, Ligas)

Rozhodčí: Říha J. – Mlynář M., Mlynář P.

Diváků: 60

Do utkání vstoupili lépe aktivnější domácí a hned ve druhé minutě se měnilo skóre. To promáchl Urban a domácí útočník měl snadnou úlohu - 1:0. Naše rezerva se pak probudila a zatlačila domácí na jejich polovinu. V 11.minutě prošel přes obránce Filcsák, zamířil však těsně vedle. O tři minuty později se zjevil sám před gólmanem Kutifel, ten ho však vychytal. A když pak skončila technická střela Filcsáka na tyči, přišel trest. Domácí podnikli rychlý brejk a bylo to 2:0. Tatran však v iniciativě nepolevoval a závěr poločasu patřil jemu. Nejprve neuspěl Petružálek, který přehodil gólmana a míč skončil na břevně, ale minutu na to již složil reparát a zužitkoval uvolnění Noska - 2:1. Ve 39.minutě už bylo vyrovnáno - centroval Luboš Kracík a Petružálek se hlavou trefuje podruhé - 2:2. Před odchodem do kabin ještě mohli jít domácí opět do vedení, ale samostatný únik dvou hráčů zlikvidoval Joska v bráně.

Po změn stran se obraz hry rapidně změnil a hrála se z obou stran nefalšovaná pralesní holomajzna, kterou nezlepšil ani místní čepovaný Kozel 11°. Za zmínku stojí jen v 78.minutě hlavička Petružálka (opět do tyče!!!) po přímáku Filcsáka. Domácí nechtěli zůstat pozadu a pět minut před koncem trefují břevno. A když už se vše schylovalo k penaltám, přišla zbytečná chyba v rozehrávce, míč letí před bránu, kde se v nastalém zmatku odráží od Kosiny do sítě - 3:2. Béčko tak na tomto hřišti zopakovalo týden starý výsledek áčka, včetně vlastence…

Další zápas sehraje béčko v neděli 31.8. od 14,00 hod. hostí doma Chvaleč.

Autor: Zdeněk Macháček