Hostinné "B" - Lampertice 4 - 2 ( 2 - 0 )
Aktualizováno: 27.10.2013 11:07

Vydřené vítězství…..

Tatran Hostinné  „B“          4                                                                                                                                                 Jiskra Lampertice                2     Poločas   2 : 0

J.Zítko

A.Rodr         J.Kutifel       R.Kosina       L.Przybyla

T.Valeš(82´D.Polák)           J.Lev         P.Nosek           M.Jakoubek

P.Petružálek(77´M.Vinš)      O.Novotný  (63´P.Šmucer)

Na střídání byli ještě připraveni : P.Lorenz ; O.Kacovský

Střelci: 4´,62´J.Lev  ; 7´O.Novotný ; 81´M.Jakoubek  -  60´Sadílek , 64´M.Vondrák

Karty : ŽK 3 : 3

ČK 1 : 0                                 Rozhodčí: Tandler Oto

V dalším zápase přivítalo Hostinské béčko hráče z Lampertic . Utkání se hrálo za pěkného slunečného  počasí. Úvod zápasu se nám vyšel skvěle , už ve 4´se prosadil J.Lev který zužitkoval pěknou náhru od P.Petružálka 1-0. V 7´po rychlém brejku vybojoval ve vápně balón J.Lev , nahrávkou pod sebe našel O.Novotného který snadno zakončil 2-0. Tento stav nás trochu ukolébal a soupeř který nás asi trochu podcenil se dostal do hry. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a šance na skórování byli na obou stranách. Naši měli i trochu smůlu když střeli P.Noseka a o chvilku později L.Przybyli zastavila tyč ve druhém případě jí tam vytěsnil brankář hostí.

Obraz hry se ve druhé polovině příliš nezměnil . V60´jsme po nedorozumění v obraně dali šanci hostům kteří jí bezezbytku využili 2-1. O dvě minuty později přiťukl balón M.Jakoubek na J.Lva a ten zvýšil na 3-1. Za další dvě minuty se dostali hosté do přečíslení a snížili zase na rozdíl  jedné branky na 3-2. Hra se pak přiostřila a žlutilo se na obou stranách. V 81´vybojoval ve středu hřiště balón M.Jakoubek a sám zakončil 4-2. V závěru zápasu se opět žlutilo po faulu a vzájemném souboji musel předčasně do kabin J.Lev. Hráči si zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení. Program na víkend : sobota 14.00 Áčko vs. Rudník , neděle: 9.15 SŽ vs. Olympia Hradec „B“, 11.15 dorost vs. Rudník , béčko hraje od 14.00 v Prosečný