Hostinné "B" - Volanov 4 : 0 ( 3 : 0 )
f s Statistiky
Aktualizováno: 20.10.2013 11:09

Zasloužené vítězství…..

Tatran Hostinné  „B“          4                                                                                                                               FK Sokol Volanov               0     Poločas   3 : 0

Sestava:

O.Kacovský

A.Rodr         J.Kutifel(53´P.Lorenz)       R.Kosina        D.Polák

M.Vinš(75´ M.Ouhrabka)     M.Seidl (46´P.Šmucer)     D.Nossek         L.Przybyla

M.Filcsák(60´R.Jakoubek)     O.Novotný

Střelci: 17´,21´M.Filcsák ; 31´Seidl ; 85´R.Jakoubek

Karty : ŽK 0 : 0

ČK 0 : 0                                 Rozhodčí: Mahrla Günter ; Havlík Aleš

V dalším zápase přivítalo Hostinské béčko hráče z Volanova. Utkání se hrálo za pěkného slunečného  počasí. Úvod zápasu se nám podařil , po několika slibných šancích se prosadil v 17´M.Filcsák když dorazil do sítě velmi pěkný centr D.Nosska o čtyři minuty si tuto situaci (jako přes kopírák) zopakovali a vedlo se 2:0 .Po několika šancích na obou stranách se v 31´snažil hostující brankář odpálit v tísni balón co nejdál od branky ale nastřelil našeho útočníka O.Novotného od kterého se míč odrazil obloučkem do sítě 3:0.V závěru poločasu měli hosté vyloženou šanci ale jejich útočník z malého vápna mířil vysoko nad.

Druhá půlka přinesla vyrovnanější fotbal se šancemi na obou stranách , v 59´skončila na tyči střela P.Šmucera  , běžela 83´a hosté zahodili 100% šanci, když útočník před prázdnou bránou nezpracoval velmi pěný centr , sám sice skončil v síti , balón ale zůstal před čarou. O chvilku později nahrával P.Šmucer do brejku D.Nosskovi ten ale hostujícího brankáře nepřekonal. V 85´ nahrál A.Rodr do vápna R.Jakoubkovi a ten upravil skóre na konečných 4:0. Všichni hráči si zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení.

Program na víkend sobota  : 10.45 SŽ vs. Dvůr Králové ; 12.45 Dorost vs. Bílá Třemešná ;