Svoboda n/Úpou - Hostinné "B" 4 : 2 ( 2:0 )

Tatran Hostinné „B“               2                  Poločas  2 : 0

Sestava:                                                             J.Zítko

L.Przybyla        J.Kutifel     M.Vinš     P.Šmucer

M.Ouhrabka(75´J.Lelek)        J.Lev             O.Novotný      T.Valeš

L.Kováč            R.Jakoubek

Branky Tatranu: 63´J.Lev ; 72´O.Novotný

Karty : ŽK 2  :  1      ČK    0 : 0                                        Rozhodčí:Tandler

K dalšímu zápasu zajíždělo Hostinské béčko do Svobody nad Úpou. Úvod zápasu jsme nezačali dobře už ve druhé minutě zapadla za záda našeho gólmana dalekonosná střela umístněná přesně do šibenice. Hra se pak vyrovnala a přelévala se z jedné strany na druhou . Ve 28´ neudržel střelu z úhlu náš brankář balónu se zmocnili domácí a zvýšili na 2 : 0. Do přestávky jsme měli dost šancí na zkorigování skóre , brankáře domácích jsme ale moc nehrozili protože spousta našich střel skončila , někdy o pověstný chloupek ale , přesto vedle.

Obraz hry se na začátku druhého poločasu nezměnil , šance byli na obou stranách. V 51´jsme si špatně pohlídali ofsajd , domácí se dostali do brejku a zvýšili na 3 : 0. Naši ale nesložili zbraně v 63´se ujala pěkná střela J.Lva 3 : 1 a deset minut později zabojoval ve vápně O.Novotný a propasíroval balón do sítě 3 : 2. Náš závěrečný tlak o vyrovnání zhatil další rychlý brejk domácích a odskočení na 4 :2. Na zkorigování tohoto skóre už jsme neměli síly . Přesto si hráči zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení po celou dobu zápasu.

Program Tatranu na víkend  sobota  13.15 dorost  vs. Velké Poříčí ; 16.00 „áčko“ vs. MFK Trutnov „B“                                                                         neděle  13.30 „béčko“  vs.  Volanov