Hostinné "B" - Pilníkov 4 : 3 ( 3 : 0 )
f s Statistiky
Aktualizováno: 01.10.2013 07:36

V závěru zase drama…..

Tatran Hostinné  „B“          4                                                                                                                                           Spartak Pilníkov                  3     Poločas   3 : 0

Sestava:

J.Horák

M.Celar(46´P.Šmucer)        J.Kutifel            A.Rodr         D.Polák(70´R.Ludvík)

Z.Pištora                 L.Przybyla     T.Valeš       M.Ouhrabka(46´R.Jakoubek)

P.Petružálek(76´J.Zítko)         R.Polák

Střelci   7´Z.Pištora ; 13´R.Polák ;25´A.Rodr ; 75´P.Petružálek -  66´,76´,85´ Ruml P.

Karty : ŽK 3 : 2

ČK 0 : 0                                 Rozhodčí: Janota Josef ; Tandler Oto

V dalším zápase přivítalo Hostinské béčko hráče z Pilníkova. V prvním poločase jsme hosty přehrávali a  postupně se ujali vedení o tři branky , zápas se zdál být rozhodnut , to si ale nemysleli hosté a ve druhé půlce přestože hráli o deseti udělali ze zápasu drama , k tomu jsme jim pomohli také našimi chybami nejen v obranné činnosti , v závěru jsme se klepali o výsledek ale těsné vedení se nám podařilo udržet .K dalšímu zápasu zajíždí „Béčko“ v sobotu do Svobody n/Ú. „Áčko“ jede do Miletína  oba zápasy se hrají od 16.00hod. Dorost hraje od 13.15 v Úpici doma hrají SŽ od 15.00 s Javorkou .

Autor: Pavel Šmucer