Starý Rokytník - Hostinné "B" 5 : 1 ( 2 : 0 )

V produktivitě byli domácí lepší …………………….

Tatran Hostinné „B“         1                  Poločas  2 : 0

Sestava:                                             J.Zítko(68´O.Kacovský)

M.Celar            D.Buchar              M.Vinš             A.Rodr

T.Maličký(73´ P.Lorenz)             P.Nosek           J.Polomčák(64´T.Benecký)

P.Brzák                   M.Jakoubek(61´J.Kvašovský)

Branky Tatranu: 50´M.Jakoubek

Karty : ŽK 0  :  1      ČK    0 : 0                                        Rozhodčí:Havlík

K dalšímu zápasu zajíždělo Hostinské béčko do Starého Rokytníku. Zápas se hrál za pěkného a slunečného počasí.Už v sedmé minutě se domácí ujali vedení když se jim po rohovém kopu podařilo tečovanou střelou otevřít skóre na 1:0.Pak se bojovalo hlavně ve středu hřiště , neujala se ani střela M.Jakoubka která skončila na tyči. V 31´zastavoval rychlý brejk hostí dobře chytající J.Zítko hlavou ale bohužel trefil domácího útočníka a ten z dálky zakončil 2:0.V závěru poločasu jsme ještě měli šanci ale střela A.Rodra skončila na břevně.

V úvodu druhé půle posoudil souboj ve vápně rozhodčí jako nedovolený a z nařízené penalty zvýšili domácí vedení na 3:0. V 50´se z trestného kopu pěkně trefil M.Jakoubek a snížil na 3:1, to bylo ale z naší strany všechno sice jsme si vytvořili několik slibných šancí ale žádnou se nepodařilo úspěšně proměnit , domácí tak kontrolovali stav a ještě se jim podařilo po našich chybách a nedůrazu dvakrát skórovat a upravit tak stav zápasu na konečných 5:1.O nápravu se musíme pokusit v neděli kdy hostíme Dolní Kalnou „B“ zápas se hraje tradičně od 14.00 hod.