Hostinné "B" - Úpice "B" 1 - 3 ( 0 - 1 )
Aktualizováno: 27.08.2013 21:18

Seidel z Úpice nám nasázel hattrick …..

Tatran Hostinné  „B“          1                                                                SK Sparta Úpice „B“           3     Poločas   0 : 1

J.Horák

A.Rodr        M.Vinš               M.Celar              D.Polák

T.Benecký(46´P.Petružálek)    M.Jakoubek      P.Nosek        D.Hruška(71´R.Jakoubek)

P.Brzák         J.Zítko

Střelci   46´M.Jakoubek  -  24´,69´,87´ Seidel P.

Karty : ŽK 0 : 0

ČK 0 : 0                                 Rozhodčí: Mahrla Günter

V dalším zápase přivítalo Hostinské béčko rezervu Sparty Úpice. Úvod zápasu se  lépe vyvíjel pro hosty kteří se v 24´ po našem špatném odkopu a nedůrazu v obrané činnosti  ujali vedení 0:1. O chvilku později měli hosté další šanci jejich střelu ale zastavilo břevno. Z naší strany jsme si v první půli žádnou vyloženou šanci nevytvořili.

Začátek druhého poločasu začal pro nás úspěšně když se nám vydařila postupná útočná akce P.Nosek  nahrál  M.Jakoubkovi který pěknou střelou zakončil a srovnal skóre na  1:1. V 56´ a 57´měl  velké příležitosti J.Zítko brankáře ale nepřekonal. O deset minut později jsme propadli v obraně  špatně obsadili střed hřiště a dovolili soupeři snadno zvýšit na 1:2.V závěru zápasu unikl soupeř po křídle a z následného centru uzavřel skóre zápasu na 1:3. V dalším kole (opět doma) přivítáme hráče z Libotova zápas se hraje v neděli od 14.00 hod.