Hostinné "B" - Bohuslavice 0 - 2 ( 0 - 0 )
Aktualizováno: 15.08.2013 06:56

Vstup do sezony se nám nepovedl….

Tatran Hostinné  „B“             0                                                                                                                                                                            Jiskra   Bohuslavice             2     Poločas   0 : 0

ČK 0 : 0                                 Rozhodčí: Nývlt Roman

Za pěkného a slunečného počasí přivítalo Hostinnské béčko hráče z Bohuslavic . Prázdninový čas se podepsal na sestavě mužstva a tak do hry musel nastoupit i náhradní brankář , na rozdíl od soupeře který přijel jen v deseti nás bylo aspoň jedenáct.V první polovině jsme měli mírnou převahu ale žádná akce se nám nepodařila gólově zakončit ani z mnoha rohových kopů se nám nepodařilo skórovat a tak se šlo do kabin za stavu 0:0.

Ve druhém poločase se hra vyrovnala . Na obou stranách bylo několik pěkných příležitostí ale vše vyřešili pěknými zákroky gólmani.V 70´se vyrovnal i počet hráčů když po zranění musel odstoupit P.Lorenz s naraženými žebry. Sedm minut před koncem se nám nepovedlo pořádně odkopnout balón toho využil soupeř a nekompromisní střelou nedal brankáři žádnou šanci 0:1.Ve snaze vyrovnat jsme otevřeli obranu a vrhli se do útoku skórovat se nám ale nepovedlo naopak soupeř  z  rychlého brejku v 91´zvýšil svůj náskok na 0:2. O nápravu se pokusíme v neděli kdy zajíždíme do Černého Dolu výkop je v 17.00 hod.