Tatran Hostinné "B" - Jiskra Libeč 1 : 2 ( 0 : 0 )

TJ Jiskra Libeč                            2     Poločas   0 : 0

M.Filcsák(46´M.Jakoubek)     P.Petružálek(46´D.Nossek)

Střelci    53´D.Nossek   -  48´Urlich M. ,85 Linhart J.

Karty : ŽK 2 : 2

ČK 0 : 0                                 Rozhodčí: Lukeš Jan

Za pěkného a slunečného počasí přivítalo Hostinnské béčko druhý celek tabulky Libeč. Hrál se vcelku pohledný z obou stran bojovný fotbal se spoustou šancí na obou stranách. V úvodu měl velkou příležitost Petružálek ale jeho střelu po náhře Filcsáka zastavila tyč , hosté odpověděli rychlím brejkem naštěstí útočník finální střelu netrefil a vysoko přestřelil. Pak se převážně bojovalo ve středu hřiště , šance které si celky vytvořili zlikvidovali gólmani nebo skončili mimo bránu poločasové skóre tak bylo 0:0.

Do druhé půle jsme nastoupili s čerstvými silami v útoku. První branka ale byla v naší síti , po faulu na hranici vápna kopali hosté trestný kop který jejich útočník umístněnou střelou k tyči proměnil 0:1. O chvilku později se prosadil Nossek který zužitkoval pěknou přihrávku Jakoubka 1:1. Naši se stále snažili dlouhými nahrávkami hledat útočníky , žádný efekt to ale nemělo a tak přišel trest v 85´se zapomněl vzadu obránce , hosté se dostali do brejku a obloučkem překonali našeho brankáře. Všichni hráči si zaslouží pochvalu za nasazení a bojovnost . Všem hráčům kteří se v průběhu sezóny zapojili do zápasů patří poděkování a nashledanou v dalších zápasech nového ročníku , za vedení týmu trenér Pavel Urban a vedoucí Pavel Šmucer.