Tatran Hostinné „B“         2                   Poločas  2 : 1

Sestava:                                             O.Kacovský

P.Lorenz (65´M.Cerman)         R.Kosina       M.Filcsák       A.Rodr

L.Przybyla      D.Blažek      P.Nosek      D.Polák (60´M.Ouhrabka)

P.Petružálek        D.Nossek

Branky Tatranu: 31´D.Nossek ; 79´P.Petružálek

Karty : ŽK 0  :  0      ČK    0 : 0                                        Rozhodčí: Nývlt L.

K dohrávce odloženého kola zajíždělo béčko do Černého Dolu. Zápas se hrál za slunečného až  tropického  počasí přestože se hrálo pozdě odpoledne stále bylo velice velké horko. Ačkoli jsme věděli s jakým herním stylem na nás domácí nastoupí nedokázali jsme se s ním vypořádat, s dlouhými nákopy za obranu a centry do vápna jsme měli velké problémy a jen špatná střelecká muška domácích kteří dokázali zahodit i vyložené šance nepřinesla vyšší skóre , naši  taky dokázali zahodit spoustu velmi pěkných šancí mnoho jich skončilo odkopem obránců protože jsme se snažili prokombinovat se až do brány. Stručně k zápasu , v první půlce jsme po dvou rychlých brejcích prohrávali 2:0 ale podařilo se nám do přestávky snížit když špatný výkop brankáře zachytil Petružálak přihrál Nosskovi a ten se nemýlil 2:1. Ve druhé půlce ve snaze vyrovnat jsme stále více otvírali obranu až přišel trest kdy během tří minut 70´-73´ jsme dostali po rychlých brejcích když se hnali domácí útočníci sami na brankaře hned tři branky , v závěru ještě přišla bohužel už jen  kosmetická úprava skóre když pěknou nahrávku Nosska proměnil Petružálek 5:2. K poslednímu zápasu nastoupí béčko doma v pátek v 17.30 kdy hostíme hráče z Libče.

Autor: Pavel Šmucer