Sparta Úpice "B" - Tatran Hostinné "B" 3 - 6 (3-1)

Tatran Hostinné „B“          6                   Poločas  3 : 1

Sestava:                                                                      M.Vinš

P.Lorenz         J.Slavík       D.Buchar     A.Rodr

R.Jakoubek(60´M.Ouhrabka)      L.Przybyla      D.Blažek      D.Polák

M.Jakoubek        D.Nossek

Branky Tatranu: 11´; 68´M.Jakoubek , 57´; 89´D.Nossek , 71´M.Ouhrabka , 80´D.Buchar

Karty : ŽK 0  :  0      ČK    0 : 0                                        Rozhodčí: Mahrla G.  řídil zápas velmi zkušeně

K původně poslednímu zápasu (čekají nás v následujícím týdnu ještě dvě dohrávky) zajíždělo Hostinnské béčko do Úpice. Zápas se hrál za velmi pěkného a slunečného počasí. Úvod zápasu přinesl hned několik šancí na obou stranách žádná ale gólem neskončila. V 11´poslal pěknou přihrávku za obranu D.Nossek na kterou si naběhl M.Jakoubek obehrál gólmana a otevřel skóre 0:1.Pak s otěží zápasu chytili domácí ve 25´jsme nezachytili rychlý brejk a přišlo vyrovnání  na 1:1. Ve 30´si vybral slabší chvilku náš jinak dobře chytající brankář , centr po rohu neudržel a útočníci dorazili balón do sítě 2:1.Našim se nepodařilo proměnit ani   vyložené šance a tak v závěru poločasu trestali domácí když po úniku po křídle přízemní střelou překonali našeho gólmana 3:1.

Ve druhé půli po několika nevyužitých šancích přišel dlouhý výkop od brankáře M.Jakoubek prodloužil na D.Nosska a ten snížil na 3:2. Po dalším brejku domácích musel velmi pěkný zákrok předvést M.Vinš. V 68´poslal velmi pěknou nahrávku L.Przybyla na M.Jakoubka  ten se nemýlil a srovnal na 3:3 . V 71´se nám povedl  rychlý únik po křídle nahrávka D.Nosska proskákala M.Ouhrabkovi a ten pěknou střelou otočil skóre na naší stranu 3:4.V 80´neudržel domácí brankář centr po rohovém kopu  a D.Buchar na dvakrát dorazil na 3:5.V závěru pečetil výsledek D.Nossek který využil pěknou nahrávku M.Jakoubka 3:6 .Hráči si zaslouží pochvalu za předvedenou hru , bojovnost a nasazení po celou dobu zápasu.K dalšímu zápasu zajíždí béčko ve středu v 17.30 do Černého Dolu , sezónu ukončíme doma v pátek v 17.30 kdy hostíme hráče z Libče.

Autor: Pavel Šmucer