Tatran Hostinné "B" - Malé Satoňovice 6 : 1 ( 4 : 1 )

Sokol Malé Svatoňovice              1     Poločas   4 : 1

M.Vinš

O.Schwaninger       J.Slavík     M.Filcsák(41´P.Lorenz)     A.Rodr

D.Blažek(56´M.Ouhrabka)      M.Jakoubek(67´T.Valeš)    D.Kracík    D.Polák

M.Seidl(57´L.Horák)             M.Filcsák

Střelci  : 8´,18´M.Jakoubek ; 35´J.Slavík ; 36´D.Blažek ; 77´D.Kracík ; 85´L.Horák -

20´T.Králíček

Karty : ŽK 0 : 1

ČK 0 : 0                                 Rozhodčí: Nývlt Roman

Za pěkného a slunečného počasí přivítalo Hostinské béčko na náhradním hřišti v Chotěvicích hráče z Malých Svatoňovic. Zápas jsme začali náporem s několika pěknými střelami. Hosté se dostávali do šancí dlouhými nákopy za obranu a rychlými brejky ohrožovali naší bránu kde se měl co ohánět náš brankář. V 8´se ujala pěkná střela M.Jakoubka kterou tečoval obránce za záda svého brankáře 1:0. Další nečekaná střela M.Jakoubka z velké dálky zapadla přesně k tyči 2:0.Ve 20´využili hosté jeden z mnoha Rychlých brejků a lobem snížili na 2:1.Ve 35´se ujala dalekonosná střela J.Slavíka kterou brankář podcenil a balón neudržel a ten skončil v síti 3:1.Do přestávky se ještě ujala střela D.Blažka 4:1.

Ve druhém poločase jsme se dlouho nedokázali prosadit a čelili jsme tlaku hostí kteří si vytvořili několik šancí. Zlom přinesla až 77´kdy hosté nedovoleně zastavili P.Petružálka ve vápně a nařízenou penaltu J.Slavík proměnil 5:1. V závěru ještě využil pěknou nahrávku za obranu L.Horák a umístněnou střelou k tyči upravil skóre na konečných 6:1. K dalšímu zápasu zajíždí béčko ve středu 12.6. od 17.30 do Pilníkova.