Jiskra Lampertice - Tatran Hostinné"B" 4:2 (2:2)

Než jsme se stačili rozkoukat už jsme prohrávali…………………….

Tatran Hostinné „B“         2                   Poločas  2 : 2

Sestava:                                              M.Vinš

O.Schwaninger (60´P.Lorenz)         J.Slavík        J.Vacek              A.Rodr

T.Valeš(69´M.Ouhrabka)         D.Blažek              M.Seidl      D.Polák

M.Filcsák    R.Polák(27´O.Novotný)

Branky Tatranu: 18´M.Seidl ;  32´M.Filcsák

Karty : ŽK 1  :  0                                                          Rozhodčí: Jiří Říha

K dalšímu soutěžnímu zápasu zajíždělo Hostinnské béčko do Lampertic, zápas se hrál za chladného a sychravého počasí připomínající spíše podzim než jaro. Vstup do zápasu se nám vůbec nepovedl , domácí po rozehrání poslali dlouhý nákop k rohovému praporku , po souboji následoval centr do vápna kde se nám nepodařilo odkopnout balón a po né příliš prudké střele k tyči jsme prohrávali 1-0 ještě stále běžela první minuta. Domácí se stále tlačili do útoku a z jejich úsilí málem padla další branka jejich střela ale skončila na tyči. Naši se po pěkné akci  , Valeš našel  Filcsáka a po přistrčení se  prosadil Seidl , dočkali vyrovnání 1:1. 21minuta přinesla nepříjemnost v podobě vážného zranění našeho hráče Romana Poláka který po souboji upadl na rameno a jel se podívat jak vypadá Trutnovská nemocnice ze vnitř , všichni mu přejeme rychlé uzdravení a brzký návrat na trávník. Po nucené přestávce se rychleji prosadili domácí a jejich střela opět orazítkovala tyč. Ve 32´jsme se dostali do vedení kdy nahrávku Valeše pěkným obloučkem zužitkoval Filcsák 1:2. Vedení jsme ale neudrželi , v závěru poločasu se prosadili domácí když se jim podařilo po rohovém kopu skórovat 2:2.

Ve druhém poločase se dostali do vedení domácí když prudkou střelu z velkého vápna sice Vinš vyrazil ale na dorážku už nedosáhl 3:2 . Ke čtvrté brance v naší síti přispělo nedorozumění v obrané činnosti , po rohovém kopu , naši špatně vyběhli a domácí lacino získali vedení 4:2. Nehrálo se jen na jednu branku naši měli několik velmi pěkných šancí na skórování ale ve vlhkém počasí jim zřejmě zvlhnul střelný prach a tak ani vyložené šance neskončili gólově. O nápravu se musíme pokusit neděli doma kdy hostíme od 16.00 hod. hráče  z Libče.