Starý Rokytník - Hostinné"B" 0 : 0 (na penalty 2:3)

Penaltový rozstřel zase nevyšel…………………….

Sokol  Starý Rokytník       0

Tatran Hostinné „B“         0                   Poločas  0 : 0  (na penalty 2:3)

Sestava:                                              J.Zítko

P.Janouch        M.Filcsák       M.Vinš           A.Rodr

M.Ouhrabka     O.Schwaninger     M.Jakoubek     M.Seidl      D.Polák

M.Zeman

Branky Tatranu:

Karty : ŽK 3  :  1                                                          Rozhodčí: Mlynář

K dalšímu soutěžnímu zápasu zajíždělo Hostinnské béčko do Starého Rokytníku , na ne zrovna oblíbené hřiště přezdívané „sjezdovka“ (vzhledem k výškovému rozdílu mezi oběmi brankami) navíc byl terén velmi nerovný a zarostlý což dosti stěžovalo kombinaci , tento fakt byl ale stejný pro obě mužstva i když domácí jsou na něj určitě více zvyklý . Zápas se vyznačoval převážně souboji  mezi oběmi šetnáckami naše útočné snahy se dařilo domácí obraně eliminovat dlouhými odkopy a i naše obrana si vedla velmi dobře , proto nebyla v   prvním poločase ani na jedné straně žádná vyložená šance  a většina střel skončila mimo bránu nebo je pochytaly  gólmani .

Druhá půle se od první příliš nelišila  přesto si  šance vytvořili oba celky , brankáři si s nimi však dokázali poradit . Závěr zápasu patřil domácím , kterému hra z kopce obzvláště svědčila a má jí naučenou , několika nebezpečnými střelami ohrozili naší bránu ale brankář spolu s obránci je dokázali odvrátit . V penaltovém rozstřelu se nám opět nedařilo , a tak si domů vezem pouze jedem bod za remízu . K dalšímu zápasu zajíždí béčko i do Černého Dolu utkání se hraje v neděli od 17.00 hod.