MFC Svoboda nad Úpou            2     Poločas   3 : 0

D.Blažek(45´M.Ouhrabka)      M.Jakoubek           L.Kracík                D.Polák

M.Zeman                     P.Petružálek

Střelci  : 24´, 38´ , 44´, 52´, 75´, M.Jakoubek  -  58´, 71´, M.Stehlík

Karty : ŽK 0 : 0

ČK 0 : 0                                 Rozhodčí: Tandler Oto

Hostinské béčko přivítalo na svém hřišti hráče ze Svobody nad Úpou. Za sychravého počasí s častými přeháňkami začal zápas bojovně z obou stran . Do vedení se mohli dostat hosté kteří se po rychlém brejku dožadovali penalty , píšťalka rozhodčího naštěstí pro nás zůstala němá .Pak už se začali prosazovat naši , útoky se valili na soupeřovu bránu jeden za druhým , to se projevilo i na skóre které o poločase bylo 3:0 o branky se postaral M.Jakoubek když zužitkoval nahrávky Zemana , Kracíka a Schwaningera obzvláště třetí gól byl pěkný pro diváky zakončený efektní patičkou .

V druhé půli po dlouhém výkopu Kováče se k balonu probojoval opět M.Jakoubek a zvýšil na 4:0 . Pak jsme trochu polevili a přenechali iniciativu soupeři kterému se podařilo snížit na 4:2 , drama se naštěstí nekonalo , když se v závěru po pěkný nahrávce Petružálka  trefil opět M.Jakoubek 5:2  , zápas už se dohrál v klidu . Hráči si zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení . K dalšímu zápasu zajíždí béčko ve středu do Starého Rokytníka výkop je v 17.00 hod.

Autor: Pavel Šmucer