B.Třemešná "B" - Hostinné "B" 4:4 (2:3)(na pen. 3:1)

Na jaře co zápas to penalta …………………….

Sokol Bílá Třemešná „B“  4

Tatran Hostinné „B“         4                   Poločas  2 : 3  (na penalty 1:3)

Sestava:                                                          M.Vinš (85´L.Kováč.)

J.Lelek(73´M.Ouhrabka)        M.Filcsák             P.Janouch           A.Rodr

D.Blažek          M.Jakoubek         M.Seidl (60´R.Jakoubek)    D.Polák

M.Zeman(89´P.Lorenz)      P.Petružálek

Branky Tatranu: 26´, 29´M.Jakoubek ; 28´P.Petružálek ; 54´M.Zeman

Karty : ŽK 1  :  3                                                          Rozhodčí: J.Janota , Zlámal , Matras

K dalšímu soutěžnímu zápasu zajíždělo Hostinnské béčko do Bílé Třemešné. Zápas plný zvratů začal pro náš tým špatně , úvod zápasu jsme nezachytili a domácí se během krátké doby ujali vedení a už ve 14´svítil na ukazateli stav 2:0 . Toto skóre , probudilo naše hráče a ti jako polití živou vodou zvýšili tlak přitlačili soupeře na jejich polovinu. Během 3´minut se nám podařil skvělí obrat v zápase . Nejdříve po pěkném prostrčení balónu od M.Zemana si ho převzal M.Jakoubek obešel brankáře a zavěsil , o chviličku později si na centr po rohu M.Jakoubka naskočil P.Petružálek a hlavou nedal brankáři šanci , za další chvilku utekl domácí obraně střelec prvního gólu a nekompromisní střelou zakončil rychlí útok , a tak v 29´svítil na ukazateli stav 2:3 . Do přestávky měli ještě oba celky dost šancí ale žádná už gólem neskončila .

Po přestávce se nám po centru M.Jakoubka a skrumáži před branou podařilo dorazit balón do sítě a zvýšit náskok na 2:4.Potom jsme trochu polevili a přenechali iniciativu domácímu celku z čehož vyústilo snížení na 3:4. Po několika nevyužitých pěkných šancích ,  přišel nešťastný zákrok ve vápně a nařízenou penaltou domácí srovnali skóre na 4:4. V penaltovém rozstřelu se nám opět nedařilo a tak si vezeme domů pouze 1 bod .K dalšímu zápasu nastoupí béčko již tuto středu netradičně doma až od 17.00 hod. proti FC Libotov.