Tatran Hostinné "B" - MFK Trutnov "C" 2 : 2 ( 0 : 0 ) na penalty 3 : 4

MFK Trutnov „C“                      2     Poločas   0 : 0  ( Na penalty 3 : 4)

D.Blažek    M.Seidl (82´P.Lorenz)     P.Šmucer        D.Polák (59´R.Jakoubek)

M.Zeman (69´M.Ouhrabka)      P.Petružálek

Střelci  :     61´A.Rodr , 65´P.Janouch -  84´Dřímal , 93´Kárník

Karty : ŽK 2 : 2

ČK 0 : 0                                 Rozhodčí: Žerovnický , Mrkvička , Gernát

V prvním zápase jarní sezóny , po několika odložených kolech , přivítalo Hostinnské béčko hráče z Trutnova .V prvním poločase se hrál celkově vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách , překonat brankáře se ale nepodařilo žádné straně , největší šanci měli hosté v závěru poločasu po zákroku ve vápně kopali penaltu kterou ale J.Zítko vystihl a vyrazil na roh. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu 0:0.

Úvod druhé půle se od první moc nelišil šance se střídali na obou stranách ale střely buď skončili vedle nebo je zlikvidovali gólmani. V 61´se postavil v trestnému kopu A.Rodr a pěknou umístněnou střelou otevřel skóre 1:0. O čtyři minuty bylo ještě veseleji , P.Janouch  vybojoval balón skoro na brankové čáře a  z  pomalu  nulového úhlu zvýšil na 2:0. Pak začali hosté zvyšovat tlak ve snaze zkorigovat pro ně nepříznivý stav , to se jim vyplatilo v 84´když naše obrana nezachytila rychlý brejk a hosté snížili na 2:1. Tlak hostí  ještě stoupl , našim se nedařilo podržet balón dál od naší brány a v  93´!! po trestném kopu a závaru před branou se jim podařilo propasírovat balón do sítě 2:2 . V penaltovém rozstřelu byli šťastnější hosté a tak si domů vezou dva body. Přesto si hráči zaslouží pochvalu za předvedenou hru , bojovnost a nasazení po celou dobu zápasu. K dalšímu zápasu zajíždí béčko v neděli do B.Třemešné zápas začíná v 17.00 hod.