Sokol Malé Svatoňovice - Tatran Hostinné 1 : 3 ( 0 : 0 )

Tatran Hostinné „B“           3                   Poločas  0 : 0

J.Lelek          A.Rodr               P.Janouch               P.Urban

L.Kováč(58´M.Zeman)           R.Kosina                  D.Nossek             M.Celar

M.Seidl               P.Petružálek

Branky Tatranu: 73´P.Janouch ; 76´ P.Petružálek ; 90´D.Nossek

Karty : ŽK 4  :  1                                                          Rozhodčí: Havlík , Machata , Gernát

K dohrávce odloženého kola zajíždělo Hostinnské béčko do Malých Svatoňovic. Zápas se hrál na podmáčeném ale jinak dobře připraveném trávníku. V úvodu zápasu jsme měli několik šancí ale buď střeli skončili vedle nebo je zlikvidoval brankář domácích. okolo 20´se hra vyrovnala . Domácí hrozili brejkovými útoky které však včasným vyběhnutím zneškodnil T.Lánský . Po rohovém kopu brankou neskončila ani hlavička P.Petružálka kterému radost z gólu zkazil domácí obránce kterého balón trefil do hlavy. Z dalších šancí jak našich tak domácích žádný gól nepadl . V závěru poločasu musel předvést pěkný zákrok náš gólman když vyšrábl střelu domácích na roh. Do šaten se šlo se smírným skóre 0:0.

Do druhého poločasu nastoupili naši s větší chutí po zvrácení zápasu na svou stranu, svojí bojovností a nasazením přitlačili soupeře na jejich půlku. Přestože z tlaku plynuli šance brankáře domácích se nám  nedařilo překonat , stále jsme si však museli dávat pozor na brejkové útoky domácích se kterými si povětšinou poradila naše obrana ale i náš gólman musel převést několik pěkných zákroků . Až přišla 73´ P.Petružálek našel pěknou přihrávkou volného P.Janoucha  a ten otevřel skóre 0:1 . O tři minuty později vybojoval balón u postraní čáry P.Petružálek probojoval se do vápna a zvýšil pěknou střelou na 0:2 .Domácí se ale nevzdávali a snažili se o zkorigování výsledku , tak se obrana i gólman měli co otáčet . V 88´se podařilo domácím snížit když dorazili do brány centr od postraní čáry  1:2. Drama se ale naštěstí nekonalo , P.Janouch vysunul dopředu pěkným pasem D.Nosska  ten utekl domácí obraně a uzavřel skóre na 1:3. Hlavně za výkon ve druhé půli si naši hráči  vítězství zasloužili.Na jakém místě přezimujeme určí až dohrávka odložených zápasů . Hráče teď čeká (velmi)krátká přestávka než začne zimní příprava. Poděkování patří  všem hráčům  kteří se podíleli na podzimní sezóně (i když to někdy zaskřípalo) za vedení „B“ mužstva  trenér Pavel Urban a vedoucí  Pavel Šmucer.