JIskra Libeč - Tatran Hostinné "B" 2:1 (2:1)

Tatran Hostinné „B“            1                   Poločas  2 : 1

L.Kováč      P.Petružálek

Branky Tatranu: 44´ P.Petružálek

Rozhodčí: Herák   Mrkvička

Karty : ŽK 1  :  1

K dalšímu zápasu zajíždělo Hostinské béčko do Libče. V úvodu utkání se po rohu prosadil ve vápně P.Petružálek jeho hlavička ale skončila těsně vedle. V 10´utekl po křídle L.Kováč jeho centr ale nenašel adresáta, to bylo na dlouhý čas z naší strany všechno, domácí nás uzavřeli na naší polovině a odstřelovali branku jak na střelnici. Skóre se měnilo v 17´když si na centr od rohového praporku naběhl volný domácí útočník a hlavou překonal našeho gólmana 1:0. Okupování naší půlky pokračovalo a na obránce se valil jeden útok za druhým , naši se dostávali do šancí jen sporadicky a zakončení ke gólu nevedlo, a tak přišel ve 35´trest když po průniku po křídle prostřelili domácí našeho brankáře a zvýšili na 2:0. V závěru poločasu naši přidali, nedůrazný odkop domácích vrátil do ohně D.Buchar , balón se po několika tečích dostal k P.Petružálkovi a ten nedal domácímu brankáři střelou k tyči žádnou šanci 2:1.

Ve druhém poločase zamíchal zastupující trenér (P.Petružálek) se sestavou a to se odrazilo na obrazu hry, naši se dostávali více do šancí , svým napadáním stěžovali domácím rozehrávku a nutili je chybovat. Škoda že šance které jsme si vypracovali skončili bez gólového efektu. V závěru zápasu měli velkou šanci domácí za překonaného brankáře ale dobře zaskočil D.Polák a vykopl balón z prázdný brány. Hlavně za výkon ve druhé půlce si hráči zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení. Další zápas hrajeme (zase) venku na hřišti  Malých  Svatoňovic , zápas se hraje v neděli 28.10. ve 14,30