Tatran Hostinné "B" - Jiskra Lampertice 1:1 (1:1) na penalty 1:2

Penaltový rozstřel vyšel naprázdno ….

Tatran Hostinné  „B“                  1

Jiskra Lampertice                       1     Poločas   1:1         na penalty 1:2

M.Kodym (61´T.Lánský)

D.Buchar        M.Filcsák       T.Stránský        A.Rodr

R.Polák          M.Punner       D.Kracík        M.Cerman (70´M.Seidl)

L.Kováč (61´O.Novotný)      P.Petružálek

Střelci  :     17´M.Punner – 22´Mačo

Karty : ŽK 3 : 3

ČK 0 : 0                                 Rozhodčí: Tandler , Mrkvička , J.Lelek (domácí laik)

V domácím důležitém zápase hostilo Hostinské béčko hráče z Lampertic. Zápas se hrál na velmi těžkém a podmáčeném trávníku. Úvod zapasu jsme začali náporem z čehož vyplynuli  šance na změnu skóre , proti byl ale brankář hostí který postupně likvidoval střelecké pokusy našich hráčů ,  zapotil se hlavně po střelách  Petružálka a Kracíka které se štěstím odvrátil na roh.V 17´poslal dopředu Buchar R.Poláka  který se probojoval do vápna a pěknou přihrávkou našel Punnera který otevřel skóre 1:0. O pět minut později se prosadili hosté když jim vyšel rychlí brejk a srovnali na 1:1, nutno podotknout že hosté se stále pohybovali na hranici ofsajdu a hrozili rychlými útoky. Ve zbytku poločasu se již skóre neměnilo a tak se šlo do kabin za vyrovnaného stavu.

Druhou půlku jsme se pokoušeli zvrátit skóre na svou stranu v cestě nám ale stál brankář hostí který předváděl výborné  zákroky , nebo naše střelce zradila muška a balón skončil těsně vedle . V závěru zápasu zatáhl za záchranou brzdu Filcsák když zastavil další brejk hostí jen za cenu faulu a byl rád že karta v ruce rozhodčího měla jen žlutou barvu. A tak se za nerozhodného stavu šlo na penalty ty pro nás začali dobře když se Lánskému podařilo chytit střelu hostí a Rodr  (sice se zpocenými zádami) svůj pokus proměnil , pak ale naše střelce vychytal brankář hostí , a když oni své pokutové kopy proměnili radovali se z bodu navíc hráči z Lampertic. K dalšímu zápasu zajíždí béčko v sobotu  20.10. do Libče.