MFC Svoboda n/Úpou - Tatran Hostinné"B" 5:0 ( 4:0 )

Tatran Hostinné „B“           0                   Poločas  4 : 0

J.Lelek          P.Šmucer             M.Zeman            D.Polák

P.Petružálek       L.Kováč(70´D.Blažek)

Branky Tatranu:

Karty : ŽK 1  :  0

K dalšímu zápasu zajíždělo béčko na hřiště do Svobody nad Úpou. Zápas se hrál za chladného počasí , a po dešti na kluzkém trávníku , to bylo ale stejné pro oba celky. Domácí na nás vlítli silou uragánu a po dvou rychlých brejcích vedli už ve čtvrté minutě 2:0. Pak se hra trochu vyrovnala ale domácí nadále hrozili brejkovými útoky. Naši hráči se dostávali do šancí velmi ztěžka a jejich zakončení nebylo dosti důrazné a ke změně skóre nevedlo. Ve 34´ se domácí opět dostali do brejku který zastavili naši zadáci pomocí faulu sice mimo vápno ale rozhodčí přesto ukázal na pokutový kop který domácí proměnili 3:0. O chvilku později kopali domácí rohový kop který propadl celím brankovištěm a po odrazu od tyče skončil v síti 4:0 .Z našich protiútoků se neujala ani střela P.Petružálka nebo L.Kováče.Tak se šlo do kabin za nepříznivého výsledku , když před tím musel několik šancí soupeře zlikvidoval pěknými zákroky náš gólman.

Do druhé půle nastoupili naši odhodlaněji a obraz hry se vyrovnal . Šance se tvořili na obou stranách žádná ale změnu skóre nepřinesla . Až v 76´po ofsajdovém postavení hráče domácích , který ale postraní (laik) neodmával , se útočník sám proti brankáři prosadil a určil konečné  skóre zápasu na 5:0. V dalším kole přivítá béčko v neděli 30.9. tradičně ve 14°°hod.hráče ze Sokolu Černý  Důl.