Tatran Hostinné "B" - Sokol Bílá Třemešná 2:2 ( 0:2 ) na pen. 1: 2

Sokol Bílá Třemešná „B“           2     Poločas   0 : 2  (Na penalty 1 : 2)

Š.Svoboda        P.Šmucer          M.Punner       D.Polák

L.Kováč          P.Petružálek

Střelci  :     51´, 56´, P.Petružálek – 18´, 32´ Tarant

Karty : ŽK 1 : 1

ČK 0 : 0                                 Rozhodčí: Říha Jiří st. , Kubálek, Gereg

V dalším zápase podzimní sezóny přivítalo Hostinnské béčko hráče z Bílé Třemešné . Zápas začal náporem hostí na  kterým jsme  prakticky celý poločas nedokázali pořádně odpovědět. Už v 18´po našich zmatcích v obraně protlačili hosté balón do sítě a ujali se vedení 0:1. Ve 32´ kopali hosté volný přímí kop na který si naběhl hostující útočník a nikým neatakovaný hlavou zvýšil skóre na 0:2. O malou chvilku později jsme měli šanci snížit , střela A.Rodra  ale skončila těsně vedle . Za to že poločas skončil jen 0:2 můžeme poděkovat dobrým zákrokům našeho gólmana M.Kodyma .

Do druhé půle nastoupil úplně jiný mančaft , začali jsme více běhat ,napadat soupeře, a z toho vyplynul náš tlak a nakonec i góly. V 51´ po našem prvním rohu !! se ve vápně nejlépe zorientoval P.Petružálek a  snížil na 1:2. O pět minut později našel A.Rodr svým centrem ve vápně opět P.Petružálka a ten se hlavou nemýlil a srovnal na 2:2. I nadále jsme měli tlak ale velmi dobrého brankáře hostí se nám už překonat nepodařilo a tak zápas vyústil v penaltový rozstřel ve kterém měli hosté pevnější nervy  a odvezli si bod navíc. K dalšímu zápasu zajíždí béčko netradičně v sobotu 22.9 do Svobody nad Úpou výkop je v 16.30.

Autor: Pavel Šmucer