MFK Trutnov "C" - Tatran Hostinné "B" 6:1 (1:1)

Tatran Hostinné „B“         1                   Poločas  1 : 1

P.Šmucer             D.Blažek            P.Nosek            D.Polák

P.Petružálek       L.Kováč(40´T.Benecký)

Střelci  Tatranu: P.Petružálek

Karty : ŽK 0  :  1

Na hřiště Trutnova zajíždělo béčko v kombinované sestavě ovlivněnou zraněními nebo nemocí. Přesto se v prvním poločase hrál vyrovnaný rychlý a bojovný fotbal. Ve 12´jsme se ujali vedení po rohovém kopu P.Šmucera hlavičkoval J.Vacek jeho střelu stačil domácí gólman ještě vyrazit na dorážku P.Petružálka už ale nestačil 0:1. Vzápětí zahrozili domácí když po rychlém brejku vykopával z prázdný brány balón M.Punner. Šance se střídali na obou stranách z našich se pokoušeli pěknými střelami ohrozit brankáře Peružálek, Kvášovský nebo Šmucer domácí gólman ale někdy i se štěstím neinkasoval. V závěru poločasu se po nastřelené ruce ve vápně kopala proti nám penalta kterou si šel kopnout domácí brankář , nemýlil se  a srovnal skóre na poločasový  výsledek 1:1.

Druhý poločas začal náporem domácích který vedl ke změně skóre když přetaženém rohovém kopu vrátili domácí balón zpátky pod sebe na střed hřiště kde nekompromisní střelou zvýšili na 2:1. O malou chvilku později musel předvést velmi pěkný zákrok (v průběhu hry ještě několikrát) náš gólman M.Kodym.Naši měli šance na srovnání , střelu M.Punnera brankář vyrazil se štěstím na roh z následné  standartky  překonal  P.Petružálek brankáře domácích jeho střelu ale zastavila tyč. V 71´po neodmávaném ohromném ofsajdu zvyšují domácí na  3:1. To se podepsalo na našich hráčích a od té doby se hrálo převážně na naší polovině . Z tlaku domácích jsme tvořili chyby  které jejich útočníci trestali góly a skóre se vyšplhalo až na 6:1. V příštím kole hostí béčko Bílou Třemešnou , zápas začíná v neděli 16.9. ve 14°°hod.

Autor: Pavel Šmucer