Spartak Pilníkov - Tatran Hostinné 2:0 ( 0:0 )

Tatran Hostinné                 0                   Poločas  0 : 0

D.Polák(58´O.Putrovec)        M.Seidl        P.Šmucer(46´P.Salač)      M.Ouhrabka

M.Zeman        L.Kováč

Branky Tatranu:

Karty : ŽK 1  :  1

K dalšímu zápasu zajíždělo „béčko“ do Pilníkova. V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách , když už se podařilo domácím překonat naší obranu zlikvidoval jejich šance pěknými zákroky náš gólman bohužel to samé bylo i na druhé straně kdy se naši útočníci nedokázali prosadit a tak se šlo do kabin za nerozhodného výsledku 0:0.

Druhá půle začala stejně jako první , postupem času se ale začali více prosazovat domácí . Z rychlého brejku v 62´se jim podařilo obloučkem překonat našeho vybíhajícího brankáře. O chvilku později v 69´po zmatkách v obraně kdy se nám nepodařilo důrazně odkopnout balón se dostal ke střele domácí útočník a zvýšil skóre na  2:0. Naši se snažili ještě  zkorigovat výsledek ale žádná šance brankou neskončila . V dalším kole přivítá „béčko“ v neděli 2. 9. od 14°°hod. hráče z Bohuslavic.