Tatran Hostinné  „B“                       1              Poločas     1 : 1

L.Kováč                        D.Polák

Střelci Tatranu : L.Kováč

Karty : ŽK 5 : 3

ČK 1 : 0

K zápasu předkola poháru OFS zajíždělo Hostinské béčko do Kuksu.Za pěkného počasí se hrál v první půlce vcelku vyrovnaný fotbal. Domácí se ujali vedení v 15´ když naše obrana nedokázala uhlídat nabíhajícího útočníka který si naběhl na centr po volném přímém kopu a hlavou otevřel skóre1:0. Pak jsme měli několik příležitostí ale buď skončili vedle nebo je zneškodnil domácí brankář.Ve 20´se prosadil L.Kováč který vybojoval míč přihrávaný A.Rodrem a překonal domácího gólmana. Do přestávky bylo ještě několik šancí na obou stranách ale brankáři byli na svých místech a střeli zlikvidovali.

Ve druhé poločase se začalo ve stejném tempu ale naše hra se začala opět komplikovat a ztrátami balónu jsme se připravovali o šance a dostávali jsme se pod tlak domácích. V 59´kopal trestný kop M.Zeman jeho střelu ale zastavila tyč domácí branky.  Neprosadili jsme se ani v přesilovce kdy musel v 65´po druhé žluté předčasně do sprch domácí hráč.V závěru zamíchali domácí sestavou což se jim vyplatilo v podobě rychlých brejků první dokázal ještě zachránit T.Lánský na druhý pokus domácích už ale nestačil a domácí se ujali vedení 2:1. V závěru se naši ještě snažili vyrovnat ale žádný pokus brankou neskončil a tak v poháru pokračuje domácí celek.

Autor: Pavel Šmucer