FK Borovnice-TJ Tatran Hostinné"B" 2:3 (1:3)

Sestava: Jakoubek-Jelínek st.-Janouch,Jan Smetana,Ulvr-Urban,Kudrna,Harvančák,Müller(52´Jelínek ml.)-Rodr,Jak.Smetana

Ž.K: 1:4

Č.K: 1:2  Smetana Jakub,Rodr.

Rozhodčí: Bartoň

Diváků: 50

Rezerva Hostinného zajížděla na půdu týmu z dolních pater IV.třídy a od začátku zápasu měla územní převahu. V 15. minutě  poprvé zahrozil pěknou hlavičkou Jelínek st. avšak domácí brankář skvěle zlikvidoval. Ve 23. minutě se potvrdilo pravidlo nedáš dostaneš po pěkné akci domácích zakončil po centru z pravé strany střelou z voleje domácí hráč do branky Tatranu 1:0. Tento gól ovšem hráče Tatranu nepoložil a začal více dotírat na domácí branku, což se vyplatilo ve 34. minutě, kdy Urban hlavou uklidil balón do branky domácích 1:1. Tatran byl lepším mužstvem, což potvrdil dalším gólem do domácí branky Rodr 1:2.Ve 42. minutě předvedl fotalovou lahůdku dorostenec Jakub Smetana, kdy z levé strany na hranici velkého vápna přehodil domácího brankáře 1:3.

Druhý poločas začal neodpískaným pokutovým kopem za faul na Urbana,ale hned v zápětí je faulován Harvančák  na polovině hřiště a domácí hráč dostává červenou kartu. V 58. minutě se projevila nevyzrálost některých hráčů Tatranu.Nejprve zahrál po odpískání balón do domácí sítě  Jakub Smetana a po druhé žluté následovala karta červená. V 78. minutě domácí snižují s pokutového kopu na 2:3. A hned minutu později očastoval rozhodčího nadávkami Rodr a dostává červenou kartu. Tatran tak ubránil  vítěztví 2:3.

Hráči zápasu: Urban,Kudrna,Ulvr.

Autor: Jan Zítko, st.