TJ Tatran Hostinné "B"- TJ Baník Radvanice 2:6 (2:0)

Rezerva Tatranu v zápase o čelo IV.třídy padla.........

Sestava: Lánský-Jelínek st.-Punner,Pešta,Ulvr(67.M.Ferenci)-Nossek,Jakoubek(46.Jelínek ml.),Filcsák,Polák-Petružálek,Rodr

Branky: Nossek,Rodr - Berky 3,Efenberk 2,Duben

Karty: 3-3

Rozhodčí: Janota

Diváků: 80

V neděli přijelo na hřiště Tatranu první mužstvo IV.třídy Baník Radvanice.Již ve 2.minutě se poprvé radují domácí. Nossek si pohrál se dvěma obránci ve vápně a zavěsil 1:0.Až v 18.minutě poprvé zahrozili hosté a však obránce Pešta včasným skluzem na hranici vápna odkopává míč do zámezí.Ve 21.minutě se radují domácí,kdy Ulvr od rohového praporku přesným centrem posadil míč na hlavu Rodra 2:0.Po tomto gólu se hráčům Tatranu lepila smůla na jejich kopačky a Baník začal podnikat nebezpečné brejky.Ve 41.minutě se nešťastně zranil hostující brankář  po kontaktu s útočníkem Tatranu Rodrem a tak musel do branky hráč z pole.Do konce prvního poločasu se již nic nestalo.

Druhý poločas bylo na hřišti jen jedno mužstvo a to byl hostující Baník.V 57.minutě nás ještě podržel brankář Lánský,který zneškodnil 100% šanci,ale v 61.minutě již kapituloval po chybě domácích zadáků 2:1.V 64.minutě bylo srovnáno na 2:2 ,kdy hosté rozehráli roh.kop ten prošel malým vápnem a útočník  hostí se prosadil nikým neatakovaný hlavou.Po tomto inkasovaném gólu střídal pro zranění obránce Ulvr,a tak hned v 71.minutě je to již 2:3.V 76.minutě se navíc zranil brankář Tatranu Lánský , tak se do branky postavil obránce Filcsák.Pak už přidali hosté ještě tři branky do sítě Tatranu a tak byl konečný stav 2:6.Zajímavostí je,že domácí za druhý poločas nevyslali jedinou přímou střelu na branku Baníku !!!

Stínem utkání je zranění brankáře Lánského (vykloubená kyčel)všichni hráči přejí brzké uzdravení.

Hráči zápasu: Punner,Pešta.

Autor: Jan Zítko, st.