Jiskra Podhůří - Tatran Hostinné 3:6 (1:4)
f s Statistiky

Rezerva Tatranu opět vyhrála a posunula se na 1. místo tabulky .

sestava - Zítko - Ulvr,Janouch,Doubek - Kvášovský,Hepnár,Petik,Geletič - Petružálek,Polák,Ferenci I.

střídání - 46´ Petik - Ferenci M. 46´ Polák - Knapík

V neděli naše béčko zajíždělo do Podhůří s jasným cílem VYHRÁT, jak se později ukázalo tento ůkol byl splněn již v prvním poločase.

Tatran o sobě dal vědět hned ve 2´ utkání, kdy Petružálek nahrává Polákovi před brázdnou branku 0:1. V 5´ promrhal šanci na skórování Petružálek, který přestřeluje odkrytou branku. Netrvalo dlouho a Tatran se opět radoval a zase stejné duo hráčů Petružálek - Polák a druhý jmenovaný hlavičkou zvyšuje skóre 0:2. V 9´ zahrozili Kvášovský, ale brankář domácích míč nohou vyráží na roh. V 15´ je ve vápně sražen Polák a Petružálek proměnil 0:3. Na chvilku se hra sklidnila bylo k vidění pár nepřesností a zbytečných chyb. Ve 33´ Polák proběhne podél lajny a nahrávkou nachází Ferenciho, který míč uklízí do sítě 0:4. Ve 44´ se dočkávají i domácí, kteří se prosazují po špatné nahrávce Kvášovského 1:4.

Druhý poločas byl ve stejném stylu jako ten první. Ve 47´ měl obrovskou šanci Ferenci I , ale špatné zakončení neznamenalo další vstřelenou branku. Zato se radují domácí. Ve 49´ si vybral špatnou chvilku Zítko a po špatném odhadu míč končí v síti 2:4. Naštěstí v 60´ Petružálek proměnil svojí druhou penaltu 2:5. Za pouhým 8 minut Petružálek skóruje již po 3. v tomto zápase, tentokrát hlavou 2:6. Ke konci zápasu se ještě jednou radují domácí 3:6.

Příští týden 26.9. nás čeká tým z Bernartic zápas se uskuteční na domácí půdě od 14:00.

Autor: Tomáš Lánský