FK Chvaleč - Tatran Hostinné ,,B" 4:6 (2:2)

Rezerva Tatranu opět neprohrála díky střelám Petružálka a spol.

sestava - Zítko - Petik, Kvášovský, Ferenci, Doubek - Rodr, Hepnar, Nossek, Ferenci - Slavík, Petružálek

střídání - 75´ Rodr - Muller

Rezerva Tatranu zajížděla po dohodě s domácím týmem na hřiště do Bohuslavic, kde na nás čekal velice dobrý trávník.

Ve 3´ se Tatran radoval jako první. Po dlouhém pasu míč sklepává Rodr na Petružálka a ten pravačkou prostřeluje brankáře 0:1. V 9´ další pěkná střela Kvášovského, kterou domácí brankář vytahuje na roh. V 9´  akce  Nosska, který běží sám na brankáře a střela končí vedle branky. Do této doby domácí nezahrozili ani jednou. V 19´už se skóre opět měnilo, když  nahrávku Slavíka  tečuje Nossek do sítě 0:2. Pak najednou Tatran polevil v obraně a domácí toho využívají hned 2x poprvé ve 22´ a za 10´ podruhé. Obě branky padají po našich chybách v obraně. Možnost na stržení výsledku opět na naší stranu měl Rodr, ale sám před gólmanem minul. Poločas tedy končí 2:2.

Do druhého poločasu  jsme si řekli pár slov, jak bychom měli vyhrát. Bohužel jakoby domácí chtěli hrát více a už v 55´ jdou do vedení 3:2, opět po hrubé chybě v obraně. Jenže za 10´ nato už Tatran vyrovnává po střele Petružálka, který mazácky ukrývá míč za obráncem a golman už nestíhá reagovat 3:3. V 70´ byla k vidění nejhezčí branka utkání...... Trestný kop ze vzdálenosti zhruba 30 metrů kope Slavík do šibenice . BRANKÁŘ NEMĚL ŠANCI SLAVÍKOVU PUMELICI VYRAZIT. V 75´ Petružálek střílí další branku a tím uzavírá svůj letošní druhý HATTRICK 3:5. Za pouhé 2´ domácí snižují na 4:5. A to nejlepší na konec. V 83´ trestný kop zahrávaný Kvášovským končí v levé šibenici 4:6.

Autor: Tomáš Lánský