Tatran Hostinné - Jiskra Podhůří 7:2 (3:2)

Nedělní odpoledne za krásného počasí se změnilo ve střelnici v Hostinném......

sestava - Zítko - Jelínek,Rodr,Doubek,Celar - Nossek,Pešta,Polák - Ferenci,Jakoubek,Petružálek

rozhodčí - Mrkvička

žk - 1:1

střídání - 46´ Celar - Jakubec,70´  Jakoubek - Suchý

V nedělním utkání k nám zavítal tým z Podhůří, který okupuje 12. příčku 4. třídy okresní soutěže.

Domácí tatran se ujal vedení již ve 2´.Polák potáhne míč po pravé straně a přesný centru míří na hlavu Ferenciho, který střílí premiérovou branku 1:0. V 8´ už to bylo 2:0. Jakoubek opět po pravé straně nahrává Nosskovi a ten zvyšuje. Pak si tatran vybírá slabou chvilku celého zápasu a hosté toho využívají. Nejprve ve 38´a 43´ po chybách v naší obraně. Naštěstí to nebylo vše do konce prvního poločasu. Ve 45´ Nossek centruje a Ferenci opět dává vedení  tatranu hlavou 3:2.

Do druhého poločasu jsme šli s čistou hlavou a to se nakonec ukázalo jako hlavní část zápasu.

Ve 49´ Polák utíká sám a střelou podél brankáře zvyšuje na 4:2. Tatranská rezerva stále tlačila hosty na svojí polovinu. V 69´ tatran zahrává roh a na zadní tyči čího samotný Petružálek a hlavičkou opět nabírá skóre na 5:2.Hned v 72´ opět stejné duo hráču Nossek-Petružálek. Nossek po individuální akci nahrává na osamoceného Petružálka a ten s přehledem opět skóruje 6:2. Aby toho nebylo málo tak v 84´ Petružálek nabírá HATTRICK po nahrávce od Ferenciho 7:2

Hodnocení hráčů

Zítko 1,5 - Jelínek 1,5 - Rodr 1,5 - Doubek1 - Celar 1,5 - Nossek 1 - Pešta 1,5 - Polák 1 -  Petružálek - 1 - Ferenci 1 - Jakoubek 1,5

Suchý 1,5 - Jakubec 1,5

Příští týden se nehraje utkání v Kuksu je odloženo na 23.6 z důvodu pouťi na hřišti Kuksu.

Autor: Tomáš Lánský