Tatran Hostinné B - Sokol Prosečné (1:1) 1:2

Rezerva Tatranu prohrála. Tentokrát s vedoucím celkem z Prosečné.

sestava : Salač - Jelínek,Jakubec,Doubek,Celar - Kvášovský,Seidl,Kosina,Polák - Kracík L,Ferenci I.

střídání -  46´ Ferenci - Putrovec , 70´ Putrovec - Suchý

Na hřiště Tatranu tentokrát přijel lídr 4. třídy okresního přeboru Sokol Prosečné.

Od zápasu se tedy mohl čekat pěkný zápas. Tatran z první vážnější akce skóroval.3´ Kracík krásným centrem na zadní tyč nachází pouze náruč Bachtíka, kterému míč vypadává z ruky a Polák do prázdné branky doklepává 1:0. Tatran se bohužel z této branky neraduje dlouho. Běží 7´ a hosté zakladají protiútok po levé straně a přízemní střelu podél brankové čáry si nešťastně sráží míč do branky Doubek. 1:1 Do konce poločasu stihl ještě Borovský nastřelit břevno hostinnské branky a tak skóre zůstalo 1:1.

Ve druhém poločase už měla hru pod kontrolou Prosečná. Na naší branku se valila jedna střela za druhou. Tatran odolával do 56´ kdy Prosečná otáčí vývoj zápasu na svojí stranu 1:2. Do konce zápasu už nebylo nic k vidění ze strany Tatranu. Pouze jedna jedinná střela z dálky z levačky Kvášovského.

Na konec bych chtěl poděkovat klukům obou mužstev k pěkné podívané. Ale bylo i zklamání některých jedinců ze strany Tatranu za špatný přístup k zápasu.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Autor: Tomáš Lánský