Tatranská rezerva vrátila loňskou porážku ve Chvalči .......

Sestava - Jakoubek - Harvančák, Doubek, Rodr, Urban - Kvášovský, Lev,  Nossek, Boháč - Suchý, Petružálek

střídačka - Celar, Polák, Geletič

střídání - Suchý - Polák 46´ , Geletič - Rodr 50´ , Celar - Boháč 65´

Branky - Petružálek 2x , Lev

Nedělní utkání na kterém se sešel hojný počet diváků.

Tatranská rezerva měla co oplácet týmu ze Chvalče kde na podzim prohrála vysoko 9:1!!!! Od začátku utkání byl vidět ze strany Tatranu opatrný fotbal. Zbytečná chyba v obraně vyústila v 17´ a to když Harvančák posílá pomalou nahrávku Jakoubkovi, který už nestihl vyběhnou dřívě než se k míči dostal hostující útočník a střelou otevírá skóre 0:1. Ale za necelých 5 minut se Tatran dočkal vyrovnání a to po přímém kopu Petružálka, který si tak oživil střelbu z volného přímého kopu a střela končí v brance 1:1. Do 32. minuty bylo k vidění několik chybných rozehrávek ze strany Tatranu. Největší šanci na zvýšení stavu měl Nossek, který utíká sám na vyběhnuvšího brankáře - Nossek volí kličku a hostující brankář jednoznačně sráží Nosska na zem. Bohužel rozhodčí Louda do píšťalky nepíská!!!!!! Ve 39´ se mohl poprvé v jarní sezóně radovat i navrátilec Honza Lev, ale jeho střela z velkého vápna bohužel končí těsně vedle tyče. A tak se odcházelo do šaten za stavu 1:1.

Ve druhém poločase už se hra Tatranu zlepšila. Rezerva se dostala i do několika slíbných ba i gólových šancí. Tatran měl i nadále smůlu a to i potvrdil Kvášovský, který po centru Boháče a po následném závaru u branky trefil tyč. V 74´ se Tatran konečně dočkal ke zvýšení skóre na 2:1 a to po krásné kombinaci ve středu zálohy Petružálek zvyšuje na 2:1. Po vedoucí brance se mohl Tatran radovat znovu, ale bohužel Petružálek ani Polák svou TUTOVKU nevyužili. A tak se muselo čekat do 83´ kdy se Lev dostává po krásné přihrávce od Kvášovského sám před brankáře a střelou na vzdálenější tyč zvyšuje na 3:1. V 87´ pak rozhodčí píská penaltu po faulu Doubka na hostujícího útočníka. Hosté ale tuto šanci na snížení nevyužívají, protože Jakoubek vystihuje stranu a vyráží míč mimo nebezpečí. Běžela poslední minuta utkání a hosté se přeci jen radují po střele z velkého vápna, kterou ještě nešťastně tečuje Doubek 3:2. Tatran se tedy nakonec přeci jen raduje ze získaných 3 bodů........

Příští utkání odehraje Tatran na půdě Starých Buků s AFK Velká Úpa od 13:00 v neděli 18.4. ............

Autor: Tomáš Lánský