Sokol Prosečné - Hostinné B 3:0 (0:0)
f s Statistiky

Pouze v 11 lidech na derby.......

Sestava : Salač - Sokolovič, Rodr, Vít, Celar - Hradecký, Kvášovský, Muller, Růžička J. - Suchý, Ferenci

Na tento zápas odjíždělo naše B-mužstvo pouze v 11 lidech. Bylo to ovlivněno  zápasem A-mužstva ve stejný čas a nespolehlivostí některých hráčů, kteří se na utkání bez omluvy nedostavili.

Již od počátku zápasu bylo vidět, že nás nečeká lehké utkání. A potvrdilo se.....!!!! Domácí  měli chuť do zápasu a na naši branku se valil jeden útok za druhým. Výborně zachytal gólman Petr Salač a hlavně díky němu a velmi vychýlené mušce domácích střelců se šlo do kabin za stavu 0:0. Tatran zhruba od dvacáté minuty také začal ohrožovat branku soupeře, ale k naší smůle ani jedna ze čtyř šancí neskončila gólem. Po gólu volal hlavně únik Ferenciho, kdy sám postupoval na gólmana, a hlavička Kvášovského, kterou na brankové čáře zachytil hokejovým způsobem obránce domácích Šimek.

Ve druhém poločase bylo vidět, že domácí mají více sil na útočení. Opět se na naši branku valil jeden ůtok za druhým, ale domácí i svojí nešikovností nedokázali 100% šance proměnit. Tatran dokázal odolávat soupeři až do 81. minuty, kdy po centru Špičky se Chuťka ocitá za naší obranou a dává branku. Přitom oba domácí útočníci stojí v offsidu, ale domácí pomezní nemával 1:0. Následně  byl vyloučen Celar za urážku rozhodčího. Za pouhé 4 minuty přišel druhý trest. Po přímém kopu se trefil Libor Špička, který obstřelil špatně postavenou zeď. A poslední domácí zásah přišel v 91. minutě, kdy se překrásně do odraženého balónu trefuje Malík a míč končí v šibenici. Určitě bych chtěl poděkovat dorostencům, kteří měli už v nohách jeden zápas za dorost a vítězný.

Příští zápas nás čeká doma, kdy budeme hostit FK Borovnice.

Autor: Tomáš Lánský