Tatran Hostinné - Jiskra Kuks 8:1 (5:1)

Série neprohraných zápasů se opět nepřetrhla.Rezerva deklasovala Kuks 8:1.

sestava - Zítko - Jakubec (55´ Vít),Doubek,Slívko (60´ Rodr) - Urban,Harvančák,Kvášovský,Seidl,Jakoubek - Kracík L,Celar (64´ Suchý)

Na nedělní zápas k nám přijel předposlední tým Kuksu.

již od začátku zápasu bylo vidět velké nasazení bojovat o tři body.Běžela 8´ a Jakoubek kolmou nahrávkou posílá Celara samotného na branku a ten s přehledem střílí vedoucí branku tohoto utkání 1:0. Bohužel se naše rezerva neradovala dlouho. V následné 9´ Kvášovský tahá za dres hostujícího hráče a rozhodčí píská jasný pokutový kop, který hosté dávají 1:1. Tento gól nás ale nepoložil a hráli jsme určenou taktiku.V 15´ Kracík nachází přihrávkou úplně volného Jakoubka, který se řítí sám na brankáře bohužel Máca trefuje pouze nohy hostujícího brankáře.Pouhé 2 minuty nato skoro stejná situace, kdy se Urban ocitá sám na levé straně a této situace se trochu zalekl a střílí z velkého vápna a brankář vyráží na roh.Ve 22´ je největší ve vápně Kracík, který hlavičkuje těsně nad. Ve 23´ po přihrávce Kvášovského Jakoubek střelou do prostřed branky zvyšuje skóre na 2:1. Na 10 minut se pak fotbal uklidnil.Ve 33´ nachází Jakoubek Celara a ten střílí branku podél brankáře 3:1. Za pouhé 3 minuty se skŕo opět navyšovalo. A to když střílený balón hostující brankář neudržel a na Kvášovského čekala odkrytá klec 4:1.

Ve druhém poločasu už bylo jasně vidět že hosté tento zápas už pomalu ukončují.Neuběhla ani minuta a Jakoubek zvyšuje na 5:1 po krásné přihrávce Kvášovského. V 63´ se dočkal i (povolanec z A - mužstva) Luboš Kracík po přihrávce Celara. Tatran stále nepovoloval soupeři žádnou akci směrem k Zítkovi, který se doslova nudil v druhém poločase.V 64´ se prosazuje krásnou technickou střelou z rohu velkého vápna i Harvančák.V 67´ Kvášovský nachází opět dlouhým centrem Jakoubka a ten neváhá a střelou z voleje zvyšuje na 7:1. Do 79´ se nic zvláštního nestalo. V 80´ začal perfektní koncert Suchého v nepromněňování šancí. Běžela 81´ a Suchý se sám řítí na hostujícího brankáře a střela končí na rukách brankáře. V 84´  se Suchý opět ocitá  na velkém vápně a střea bohužel končí nad brankou. A to nejlepší bohužel nakonec v 90´ se Kracík vřítil do vápna a hostující brankář ho sráží na zem.Rozhodčí neváha a píská. Na penaltu je povolán Suchý a s tou si hostující brankér poradil. Připadá nám jako by Suchýmu nebylo souzeno dát premiérový gól v dresu tatranské rezervy. Zápas skončil výsledkem 8:1.

Chtěl bych ještě poděkovat klukům za krásně sehrané nedělní utkání, které bylo okořeněno 9ti brankami.

Autor: Tomáš Lánský