Jiskra Bernartice - Tatran Hostinné 1:2 (1:2)

Opět vítězství. Kdy tato šňůra skončí......???

sestava - Celar - Jakubec,Doubek,Rodr (62´ Vít) - Urban,Kosina,Harvančák,Kvášovský,Seidl - Jakoubek,Slívko(50´ Suchý)

branky - 3´ Kosina,24´ Jakoubek

karty - 41´ Doubek

V neděli jsme zajížděli na půdu Bernartic.

Už od začátku bylo vidět, že Tatran bude mít více ze hry.Ve 3´ využil Kosina krásnou přihrávku Slívka a střelou z voleje míří míč za tyč 0:1. Po této brance se už probudili i domácí a Celar měl chvilkama plné ruce práce.Už ve 14´ domácí vyrovnávají po chybě na pravé straně hřiště domácí útočník  střelou z první nedává Celarovi šanci 1:1.Pak se na hřišti odehrával velmi pohledný fotbal.Ve 20´ Kvášovský posílá do brejku Jakoubka a ten trefuje tyč. Ve 24´ domácí ztrácí balón ve středu hřiště a toho využívá Jakoubek a střelou k tyči vrací vedení na stranu tatranu.Do konce poločasu jsme měli ještě několik slibných akcí, ale bohužel jsme je nevyužili. Do kabin se odcházelo za stavu 1:2.

Ve druhém poločase se prakticky nic zvláštního neodehrálo kromě 76´ kdy Harvančák krásným centrem posílá Jakoubka do samostaného úniku, který však domácí gólman vyráží.No a 91´ jsme se mohli dočkat i vyrovnání. Naštěstí domácí útočník lobem trefuje tyčku Celarovi branky a následný odraz balónu od tyče míří zpět do domácího útočníka a ven z hřiště.

Autor: Tomáš Lánský