Tatran Hostinné B - Sokol Chotěvice 5:1 (2:1)

Nedělní derby rozhodla střelecká produktivita naší rezervy..........

Sestava - Zítko - Celar (62´ Vít),Kutifel,Doubek,Slívko (51´ Jakubec) - Seidl,Kosina (51´ Suchý),Jakoubek,Kvášovský - Urban,Zeman

Branky - 26´ Zeman,38´ Kosina,47´ Jakoubek, 50´ Urban,52´ Kutifel

ŽK - 1:1 (70´ Kutifel)

Na nedělní zápas se každý hráč B týmu těšil.Přijel k nám soupeř s Chotěvic.

Už v 1´ hosté poprvé zahrozily střelou k tyči, ale Zítko chytal 100%.Bohužel běží stále 1´ utkání a po zatažení Kvášovského rozhodčí píská penaltu pro hosty. Tu hosté střelou do prostřed branky proměňují 0:1.Tatran však neskládal zbraně a začal se tlačit víc na dostřel hostujícího gólmana.Už v 8´ jsme o sobě dali vědět i my a to, když Jakoubek  se krásně uvolnil na velkém vápně a moc nechybělo, aby střela skončila v brance.V 16´ se po trestném kopu Zeman dostává do střelecké pozice, ale střela míjí horní tyčku branky.A konečně je to tady.Ve 26´ se Zeman krásně uvolní na vápně a křižnou střelou překonává brankáře 1:1.Pak také několikrát zahrozily i hosté, ale Zítko předváděl skvělé zákroky.Ve 38´ se dostává balón ke Kosinovi, který volí střelu BODLEM a míč končí v síti 2:1.Ve 44´ jsme mohli pojistit brankový náskok, ale bohužel Jakoubkova hlavička po rohu Seidla míří těsně vedle tyče.Do kabin se tedy odcházelo za stavu 2:1

Do druhého poločasu jsme vstupovaly v dobré náladě.Už ve 47´ po výborně centrovaném balónu Kutifela se Jakoubek dostává do pojišťovací branky.Tatran však aktivity nenechal a za 3 minuty dává další branku, když Urban vybojoval míč u postranní čáry a centrem nejdříve překvapil gólmana a následně i sám sebe 4:1.No a v 52´ se Tatran raduje po páté.Martin Zeman se prokličkoval na velkém vápně a nahrávkou pod sebe nachází uplně volného Kutifela a ten už neměl problém se zakončením.

Na závěr bych chtěl také poděkovat fanouškům, kteří přišli fandit a přišpěli tak ke skvělé kulise.A také stojí vyzdvihnout zákroky Zítka, který chvílema držel mužstvo nad vodou.

Autor: Tomáš Lánský