FK Chvaleč - Tatran Hostinné B 2:3 (1:1)

Šňůra vítězství roste dál a dál....

Sestava - Celar - Boubek,Rodr,Hartl,Jakubec (53´ Vít)- Seidl,Jakoubek,Kosina,Kvášovský - Novotný,Slívko(79´ Suchý)

Branky - 19´,71´ Jakoubek,58´ Novotný

ŽK - 42´ Kosina

Na tento zápas se odjíždělo v dobré náladě.Chtěli jsme udržet další zápas bez prohry a od začátku bylo vidět hezké utkání.Už ve 2. minutě poprvé zahrozili domácí, když domácí útočník centruje z rohu hřiště a trefuje zadní tyč Celarovi branky. Ve 4. minutě jsme o sobě dali vědět i my a to po krásném vysunutí Kosiny, který ještě posouvá balón na Slívka. Bohužel balón ho neposlechl a uskakuje za lajnu. Následovala patnáctiminutovka nepřesných přihrávek - bum-prásk všechno vzduchem. V 19. minutě jsme se radovali jako první, když Jakoubek sám ve vápně zpracoval centr Seidla a střelou za tyč dává gól 0:1. Ve 32. minutě mohli domácí vyrovnat, když Jakubec ztratil balón, ale domácí útočník řítící se sám na Celara naštěstí trefil boční síť. Ve 41. minutě se domácí dočkali vyrovnání po chybě Hartla, který zapomněl za sebou domácího útočníka, který ze samostatného nájezdu trefuje tyčku, ale z následné dorážky jeho spoluhráč vyrovnává na 1:1.

Na začátku druhého poločasu přišla ledová sprcha - v 52. minutě využívá špatné komunikace domácí útočník a lobem překonává bezmocného Celara v hostující bráně - 2:1. Jenže v 58. minutě je faulován Kosina. Na přímí kop se staví Kvášovský. S jeho střelou si ještě domácí gólman poradil, ale z následné dorážky Novotného opět srovnáváme skóre na 2:2. Běží 68. minuta a po střele Jakoubka, který trefuje břevno, se ocitá před prázdnou brankou Slívko, který netrefuje balón ideálně a domácí gólman v klidu chytá balón do náruče. V 71. minutě po krásném vysunutí běží Jakoubek sám na brankáře a podél něj dává gól na 2:3. Do konce zápasu už nebyli vidět žádné akce. Za zmínku určitě stojí vyzdvihnout skvělé zákroky Celara v naší brance.

Příští zápas nás čeká na domácím hřišti. Na debry k nám zavítá Sokol Chotěvice 10. 5. 2009

Autor: Tomáš Lánský