sestava : Horák J. - Hartl,Rodr,Petik,Petera - Kvášovský,Jakoubek,Harvančák( 30´Slívko),Novotný O.(70´Vít) - Zeman,Seidl(58´Urban)

diváků : 80

branky : 43´ Jakoubek, 58´ Novotný

karty - 2:2 62´ Novotný O, 72´ Jakoubek

Na domácí hřiště k nám zavítal lídr tabulky FC Libotov.Od začátku zápasu bylo vidět, že chceme nechat body doma.V 9´ minutě jsme poprvé zahrozily z volného přímého kopu, který zahrával Jakoubek a mířil těsně vedle.Pak jsme na chvilku polevily a nechaly jsme útočit Libotov.Ve 23´ se rozběhl po lajně O. Novotný a nahrávkou po zemi našel úplně osamoceného Jakoubku, ale bohužel střela míří nad branku hostujícího gólmana.V 34´ po obrovském zmatku v naší obraně musí vytáhnout Horák efektní zákrok a míč míří nad bránu.Ve 43´ minutě jsme se radovaly jako první, když po rohu se odrazil míč k Jakoubkovi a ten střel z první překonává gólmana střelou na zadní tyč1:0.Do kabin se tedy odcházelo za stavu 1:0.Do druhého poločasu jsme opět vlétly bojovně a na hostujícího brankáře se valila jedna střela za druhou.V 51´ se Martin Jakoubek otočí kolem svého soka a střelou do prostřed prověřuje gólmana.V 55´ po nedůrazném pohlídání míče doplácíme na chybu Hartla a hostující útočník vyrovnává na 1:1. Jenže v 58´ po rohu a obrovské chybě Libotovského gólmana O. Novotný vrací hlavou vedení na naší stranu 2:1.Do 65´ se tatran snažil přidat ještě rozhodující branku.V 66´do chybě ve středu hřiště se hostující útočník dostává sám před Horáka a střelou k tyči vyrovnává na 2:2. V 79´ po krásné nahrávce Jakoubku mohl Martin Zeman rozhodnout o třech bodech, ale bohužel hostující gólman byl proti a reflexivně vyráží střelu před sebe.

Autor: Tomáš Lánský