TJ Tatran Hostinné B- SP Hajnice 7-1(3-0)

Hostili jsme soupeře ze dna tabulky, respektivě druhý od konce, Hajnice. Někteří z nás ani nevěděli, co je to za soupeře, ale brzy jsme pochopili, že máme tři body doma a s chutí jsme si zastříleli. Soupeř až na jednoho svého hráče (Vráta Hejný), byl slaboučkej. V prvním poločase byly k vidění pohledné akce a mezi střelce se zapsali Kováč, Podrazil, Slívko a poločas tak skončil 3-0 pro domácí.

Druhá půle měla vypadat tak, že dorazíme soupeře přidáním nějakých dalších branek. Svůj debut v B týmu si zažil i Nossek z dorostu, který taky zvyšoval na 4-0 a k němu se přidali posléze i Slavík, Ferenci a Polák. Stav 7-0, ale soupeř se dočkal i své chvíle a zkazil nám už tak dobré skóre tím, že po skrumáži ve vápně dal gól. Za zmínku stojí i zranění Podrazila, který v se souboji srazil s protihráčem, následovali nosítka a Podrazil putoval na rentgen, kde zjistili velice špatné zprávy - zlomenina kosti, druhý den mu dávali šrouby do nohy. Přejeme brzké uzdravení!!!

Sestava: Lánský - Drinka, Hartl, Sokolovič, Pešta - Slivko, Slavík, Podrazil, Kvášovský - Jelínek, Kováč

Rozhodčí: Beránek