Jiskra Lampertice-Tatran Hostinné B 1-1(0-0)

Do Lampertic, nejvzdálenějšího místa naší soutěže, jsme zajížděli za třetím celkem tabulky s myšlenkou získat alespoň bod. Za silného větru a polorozmáčeném hřisti začal zápas spíše oťukáváním obou mužstev. Lampertice (prý) byly oslabeny o 5 hráčů základní sestavy, a tak i to jejímu stylu hry, nakopávanému, odpovídalo. My jsme si pár slibných akcí dokázali připravit - za zmínku stojí Podrazilovi dvě razantní střely, které kdyby nebyly do gólmana, mohly to z nich být pěkný gólky. Následoval průnik Ferenciho od půlky, kdy šel sám na kasu, jenže trefil dobře vyběhnutého gólmana a Kováč dorážel už ze špatného úhlu a balon líznul tyč. Do konce první půle se již nic nestalo a je jen škoda, že se odcházelo se stavem bezbrankovým, pač myslím, že první půli jsme vyhrát mohli.

V kabině před druhou půlí jsme si vyjasnili pár věcí, co by bylo potřeba zlepšit. Pešta naskočil místo Slivka na kraj zálohy, s tím,že by měl vymyslet nějaké balony, popř vymyslet nějakou útočnou akci. Druhý poločas Tatran zatlačil domácí na jejich půlce i když se nějakým slabým náznakem Lampertice vymanily, hned tatran začínal další rozehry na jejich půli, jenže vše končilo před vápnem Lampertic. V 75. min se Ferenci prosadil - utekl obránci a tentokrát už svůj nájezd zakončil gólem a Tatran slavil. Jenže se stalo něco, co nikdo nečekal - Lampertice v 85. min zahrávali rohový kop a jediný za celý zápas, co se jim povedl a hlavou se prosadil přes naše dva obránce a vyrovnal na 1-1. Nepochopitelný náš závěr. Škoda. Tři body by byly moc dobrý, ale aspoň bod ze soupeřova hřiste, který je teď na druhém místě.

Sestava: Lánský - Petera, Slavík, Sokolovič, Hartl (Doubek) - Slivko (Pešta), Harvančák, Podrazil, Geletič - Ferenci, Kováč (Kvášovský)

Karty: žádná

Branky: Ferenci

Rozhodčí: Langr