Hostinné "B" - FK Borovnice 3:3 (1:2)

Borovnice předvedla hostinské rezervě lekci produktivity v praxi - 4 šance 3 góly.

Sestava: Horák L. - Petera, Doubek, Slivko, Hartl - Boháč (75. Jakubec), Podrazil, Harvančák, Kvášovský - Ferenci, Jelínek (65. Celar)

Góly: 2x Kvášovský, Jelínek

ŽK: 1:5 (za domácí obdržel Ferenci)

Rozhodčí: Janota

Diváků: 70

První půli začal Tatran s chutí a pěknou kombinační hrou si vytvořil několik slibných příležitostí, ale využít dokázal pouze jednu - to si zleva hrající Kuba Kvášovský pěkně narazil bolón ve vápně s Alešem Podrazilem a na několikrát překonal gólmana hostí - 1:0. Poté se nápor na hostující branku trochu zmírnil a po nepřesném odkopu, jinak velmi dobře hrajícího Jirky Hartla, se u rohového praporku zmocnil Hendrych, kterého už prostě nedokázal nikdo zastavit - 1:1. Toho samého hráče nechala naše obrana trestuhodně za sebou a on poslal domácí do kabin s jednogólovým mankem - 1:2.

Druhou půli jsme začali opět náporem - ústřední postava Honza Jelínek - nejdříve minul branku z úrovně penalty (prachsprostá vražda ), ale poté už nejzkušenější hráč béčka ukončil svůj třináctizápasový gólový půst po krásné nahrávce od Míry Harvančáka - 2:2. Ovšem hosté opět začali kousat - ztráta balónu při přechodu do útočné fáze, neubráněný hráč na naší pravé záloze, nedůraz v obraně, perfektní zakončení Štěrby a hosté jsou opět ve vedení - 2:3. Pak se ale postavil Kuba Kvášovský k přímému kopu z cca. 20 metrů a hostujícího gólmana prostě přechytračil - gólman očekavajíc střelu k bližší tyči se k ní také postavil, čehož také "profesor" využil - 3:3. Dále už nic moc nestojí za zmínku, až na zbytečné řeči hostů, kteří za to také byli oceněni několika kartónky.

K dalšímu zápasu zajíždíme na hřiště Lampertic 5. 10. a výkop bude už od 16 hodin.

Autor: Luboš Horák