Jiskra Kuks-Tatran Hostinné B 1-3(1-2)

Do Kuksu jsme zajížděli s tím, že už konečně musíme urvat tříbodový zisk. Prvních patnáct minut tomu odpovídalo. Tatran měl balon na kopačkách a vytvořil si i několik slibných akcí. V 15. minutě po Ferenciho akci, kdy na sebe nalákal dva obránce, se balon odrazil ke zcela volnému Kováčovi a pro něj už nebyl problém zakončit a změnit skóre na 0-1. Ve 20. minutě po špatném odkopu Celara Kuks vyrovnal a Tatran se chvílema přizbůsoboval hře Kuksu, která neměla s fotbalem nic společného. Tatran si ale vytvářel šance především s centrovaných balonů do vápna, kde Kuks hodně hořel, jenže ve vápně, kde bylo zhruba deset hráčů, bylo těžké se prosadit. Ve 44. minutě však přišel centr opět do vápna a nejlépe se zorientoval Boháč a pohotovou střelou z malého vápna zvyšuje na 1-2 - důležitý gól do šatny.

Druhý poločas ovládal Tatran hru, vytvořili jsme si několik pohledných akcí, byli i pěkné centrované balony, ze kterých vznikaly útoky na branku Kuksu a jedné z nich se zhostil Ferenci, kdy se uvolnil, zakončil střelou za tyč a zvýšil na uklidnujících 1-3 pro Tatran. Do konce zápasu zbývalo nějakých 20 minut a Tatran měl hru plně ve své režii. Chtěl bych pochválit hru našeho týmu, jelikož plný bodový zisk byl podmínkou. Jeli jsme v 11 lidech a na všech bylo vidět, že mají chuť hrát a vyhrát. Spokojenost byla i v kabině.

Sestava: Celar - Hartl, Doubek, Podrazil, Petera - Kvášovský, Slavík, Boháč, Slivko - Kováč, Ferenci

ŽK: bez karet

Branky: Kováč, Boháč, Ferenci

Rozhodčí: Mrkvička